2737
2734
عنوان

قمر در عقرب

352 بازدید | 33 پست

سلام خانوما کسی اعتقاد داره ..من قرار بود امشب برای بارداری اقدام کنم چون تخمگذاری اون تاریخ ولی الان نگاه کردم نوشته بود قمر در عقرب تا دوازدهم هست و چون برای جنسیت می‌خوام  تو تخمک‌گذاری باشه این ماه از دست میدم و ماه دیگه ممکنه نشه اقدام کنم میخواستم ببینم اگه امشب اقدام کنم چی میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نمیدونم والا ،میگن اقدام نشه خوبه،،باز اگه نگاه نمیکردی نمیدونستی یه چیز  ولی حالا نگا کردی خد ...

نگاه نکردم راجب یه چیزی پرسیدم تو نرم افزار گفت اقدام نکن اینجوری کاش نمی پرسیدم ...یه ساله  منتظرم اقدام کنم هر بار یه اتفاقی میفته یه بار قندم بالا می‌ره به بار تیروییدم یه بار شوهرم  راضی  نمیشه امشب که باز جور شد اینجوری اگه مخالفت کنم شوهر دیگه معلوم نیست به حرف کنه یا نه بعدش فاصله سنی دخترم داره زیاد میشه بچم همه همسن هاش امسال خواهر یا داداش دارن خیلی غصه میخوره.‌.‌

حتمارعایت کن.مثلاممکنه بچه بیماری روحی بگیره.یاسقط بشه

تو رو خدا باور کن نمی‌دونم ماه دیگه بشه اصلا اقدام کنم یا نه این ماه همه چی برام جور شد نمیشه صدقه کنار بزارم نذر کنم یه کاری کنم نمی‌خوام دلم رو بد کنم از دخترم اصلا نگاه هم نکردم