2733
2739

تو محل کارم یه آقای مجرد هست که با من خیلی لطیف و محترمانه تر حتی نسبت به بالادستی هاش رفتار میکرد، فکر میکرد مجردم چون تازه اومده بود و منم حلقه دست نمیکردم از چند جا به گوشم رسید که تعریفمو کرده که مثلاً خیلی خانومه و ... این آقا دو ماهه اومده پیش ما، وقتی اتفاقی فهمید متاهلم و بچه هم دارم خیلی تابلو واکنش نشون داد در حدی که بقیه برگشتن نگاش کردند ادامه شو میگم الان

خدایا سایه مادر عزیزمو بالاسرم نگه دار   آمین

وقتی اتفاقی صدامو شنید که داشتم با همکار دیگه ای راجع به بچم صحبت میکردم چاییشو گذاشت رو میز اومد پنج شش متر این طرف تر بلند پرسید مگه شما متاهلید؟ اونم وسط حرف ما

پیام های مختلف کاری بهم میده که اصلا هیچ لزومی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میگی متاهلی و بچه داری؟ تاپیک شرایط خواستگار پرسیدی که😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731

خواهشا با شوهرت مقایسه اش نکن تو ذهنت🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
وقتی اتفاقی صدامو شنید که داشتم با همکار دیگه ای راجع به بچم صحبت میکردم چاییشو گذاشت رو میز اومد پن ...

میخوای بگی عاشقت شده؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2738
میخوای بگی عاشقت شده؟

تو محیط کار از رییسمون شنیدم بهش میگفت با خانم فلانی چرا شما باید آنقدر صحبت کنید؟ تو دوربین دیده بود من هی میخواستم برم سر کارم این منو گرفته بود به حرف

کاش همون اوایل که حس کردی یجوریه خودت با صحبت از بچت میرسوندی متاهلی در هر حال الانم اتفاق خاصی نیفت ...

بدنامی تو محیط کار خیلی برام بد میشه

2706