2752
2734

عزبزم منظورتو متوجه نمیشم. میشه بهتر توضبح بدی؟؟ یعنی چی خورده و پوشیده بودن؟؟ 

خطاب به یه نفر👈حواستو جمع کن! باکم آدمی طرف نیستی! چون خدابامنه!! و خدای من بی نهایت قویتر از شیاطین توست!! 😏💪💪اتحداااااک
عزبزم منظورتو متوجه نمیشم. میشه بهتر توضبح بدی؟؟ یعنی چی خورده و پوشیده بودن؟؟ 

یعنی تو خانواده ای بزرگ شده باشی که خیلی خوب برات خریدند که بپوشی و بخوری ندار یا خسیس نبودند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی تو خانواده ای بزرگ شده باشی که خیلی خوب برات خریدند که بپوشی و بخوری ندار یا خسیس نبودند 

آها.. دررابطه با پوشش که معمولا چنین شخصی مدام با لباسای مختلف دیده میشه و اینطور نیس که همش یه دست یا دودست لباس داشته باشه و همش با همونا دیده بشه. لباساشم معمولا طبق مدروز هستن. این دررابطه بالباس. دررابطه با خوراک اینو بهت بگم که"معمولا ارتباط مستقیمی بین قدشخص و پروتئین غذای اون وجود داره" هممون میدونیم که غذاهای پروتیین دار (گوشتها و لبنیات) غذاهای نسبتا گرونی هستن نسبت به بقیه غذاها(مثل نان وبرنج).. معمولا اشخاصی که برای خوراکشون خوب خرج شده دررابطه با غذا ندیدبدید نیستن. مثلا بچه هایی که پدرمادراشون خوب برای غذاشون خرج کردن وفتی میرن مهمونی دست درازی نمیکنن به غذاو میوه. بهشون تعارف میکنی عین ندیدبدیدا میوه و شیرینی برنمیدارن چون براشون عادیه و زیاد خوردن. 

خطاب به یه نفر👈حواستو جمع کن! باکم آدمی طرف نیستی! چون خدابامنه!! و خدای من بی نهایت قویتر از شیاطین توست!! 😏💪💪اتحداااااک