2733
2734
عنوان

تا حالا عاشق شدین؟ فراموش کردین؟

154 بازدید | 10 پست

من سه سال پیش فکر میکردم عاشق شدم و کلی اذیت شدم گریه و زاری کردم بااینکه خیلی برام تلاش کرد ولی پسش زدم چون خواب دیدم که نباید باهاش ازدواج کنم یک بار نه بلکه چند بار خواب دیدم حتی تو مشهد 

بعد از سه سال میخواد زن بگیره منم داغون شدم اولش بعد از چند روز زنگم زد و بااینکه اون دختر تو زندگیشه

من همونجا فهمیدم انتخاب اشتباهی داشتم چون چند تا رفتار ازش دیدم و به لطف امام رضا ع بعد از سه سال گریه و ناراحتی باهاش کنار اومدم چون فهمیدم انتخاب اشتباهی داشتم 

من همون دختری هستم که اینقدر افتادم زمین زخم شد پاهام و هربار زخمی میشدم مینشستم فقط به زخمام نگاه میکردم و‌ گریه میکردم ؛ همش از مشکلات فرار میکردم احساس میکردم اگر بمونم له میشم ؛ یروز تصمیم گرفتم فقط یک بار تو زندگیم به خدا توکل کنم شب ها فقط باهاش عاشقانه حرف میزدم میگفتم خدایا دوستت دارم نه بخاطر نیازام بخاطر خودت ؛ بعد از مدتی دیدم زندگیم زیر و رو شد با چشمای خودم دیدم افسردگی که دوسال درگیرش بودم معجزه وار خوب شد ؛ دیگه کمتر پاهام از افتادن زخم میشد ؛ جنگیدن رو یاد گرفتم ؛ تصمیم گرفتم بجای فرار از مشکلات بجنگم ؛ همیشه ناراحت بودم بخاطر چیزایی که از دست میدادم اما الان خوشحالم چون اگر میبودن الان من نه خدا رو داشتم نه خودم رو ؛ از ته قلبم بابت لطف های خدا شکر میکنم سجده شکر برای خوبیات که تلخیش قلبمو آزرد اما زندگی کردن رو یادم داد و از همه مهمتر عشق تورو‌ بهم داد
,😐😐😐😐😐😐

چیشده

من همون دختری هستم که اینقدر افتادم زمین زخم شد پاهام و هربار زخمی میشدم مینشستم فقط به زخمام نگاه میکردم و‌ گریه میکردم ؛ همش از مشکلات فرار میکردم احساس میکردم اگر بمونم له میشم ؛ یروز تصمیم گرفتم فقط یک بار تو زندگیم به خدا توکل کنم شب ها فقط باهاش عاشقانه حرف میزدم میگفتم خدایا دوستت دارم نه بخاطر نیازام بخاطر خودت ؛ بعد از مدتی دیدم زندگیم زیر و رو شد با چشمای خودم دیدم افسردگی که دوسال درگیرش بودم معجزه وار خوب شد ؛ دیگه کمتر پاهام از افتادن زخم میشد ؛ جنگیدن رو یاد گرفتم ؛ تصمیم گرفتم بجای فرار از مشکلات بجنگم ؛ همیشه ناراحت بودم بخاطر چیزایی که از دست میدادم اما الان خوشحالم چون اگر میبودن الان من نه خدا رو داشتم نه خودم رو ؛ از ته قلبم بابت لطف های خدا شکر میکنم سجده شکر برای خوبیات که تلخیش قلبمو آزرد اما زندگی کردن رو یادم داد و از همه مهمتر عشق تورو‌ بهم داد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۳ سال پای یکی موندم و عاشقش بودم ولی یه صلاحم نبود و یه رابطه خیلی اشتباه بود 

الانم دیگه بهش فکر نمیکنم و کلا حسمو خیلی وقته از دست دادم 

الانم نامزدم با یه ادم درست

مدل دو رگه هستم. اگه سوالی در زمینه پوست و مو و زیبایی دارید خوشحال میشم جواب بدم .
به خاطر خواب ؟؟؟!!!!!

بله عزیزم چون خواب واضحی بود و من اعتقاد دارم 

فراموش نمیشه هیچوقت وقت 

واسه خیلیا فراموش میشه. یکیش خودم. الان طرفو می‌بینم همش خدا رو شکر می‌کنم که مال هم نبودیم... اون موقع مثل ابر بهار گریه می‌کردم. الان فقط از خودم تعجب می‌کنم!

واسه خیلیا فراموش میشه. یکیش خودم. الان طرفو می‌بینم همش خدا رو شکر می‌کنم که مال هم نبودیم... اون م ...

ته ذهن آدم میمونه نه که بگی کاش باهاش ازدواج میکردم یا حسرت بخورم چون رف به هردلیلی اصلا 

آره منم ی زمانهایی از خودم ناراحت میشم برا رابطه با ی آدمی