2737
2739

از سایتی ک میخرم تموم شده😑

از جای دیگه بخرم من همیشه اسنس صورتی استفاده میکنم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

کالیستا صورتی از اسنسم بهتره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از جای دیگه بخرم من همیشه اسنس صورتی استفاده میکنم

همه ی لوازم ارایشیمو دارم از این میخرم😭

اسنس خوبه؟

من تا حالا ریمل خوب نخریدم

لطفا هر کی ریمل خوب میشناسه معرفی کنه با قیمت

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2740
عالیه رنگ مشکیش

رنگ بندی داره‌؟

نمیدونی هر رنگ چه فرقی با هم دلره؟

اسی گفت صورتی شما میگی مشکی.

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 

قیمت اسنس‌چنه؟

دیروز یکی گفت ۱۰۰. به نظرت تقلبی بوده؟

رنگ بندی داره‌؟ نمیدونی هر رنگ چه فرقی با هم دلره؟ اسی گفت صورتی شما میگی مشکی.

نگا مشکلی هم پرپشت و بلند می‌کنه ولی صورتی برای کسایی که خودشون مژشون پره فقط میخواد بلند بشه وگرنه مشکی بهتره

خدایا شکرت بابت همه چی 
نگا مشکلی هم پرپشت و بلند می‌کنه ولی صورتی برای کسایی که خودشون مژشون پره فقط میخواد بلند بشه وگرنه ...

مرسی عزیرم. قیمتش رو نمیدونی؟