2737
2739
عنوان

سوزن سوزن شدن سینه

85 بازدید | 9 پست

روز چهارم سیکلم هست و پریودم، از دیشب سینه سمت چپم سوزن سوزن میشه، یوقتایی تیر میکشه ول میکنه،فشار میدم درد نداره فقط اینجوری میشم،تجربه ش رو داشتین؟ بنظرتون بخاطر هورموناست؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا اقایون هم هس اینقدر باز صحبت نکین    

برن به درک، والا، از کی بپرسیم؟دیگه جور دیگه ای نمیشد مطرحش کرد

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
برن به درک، والا، از کی بپرسیم؟دیگه جور دیگه ای نمیشد مطرحش کرد

اینو نگفتم عصبانی بشی برو تو یه جایی که فقد خانمان برای خودت میگم (البته من تجربه ش کردم که میگم بازم اگه توهین شد معذرت   )

در اندک منتویی فراوان یارب...
منم دیشب دقیقا همینجور شدم پریود نیستم یه تیرای بدی میکشه گاهی فقط چپم

من استرس دارم چند روزه شما استرس نداشتی؟ شاید برا اونه

اینو نگفتم عصبانی بشی برو تو یه جایی که فقد خانمان برای خودت میگم (البته من تجربه ش کردم که میگم باز ...

من خودم قبل از اینکه تاپیک بزنم گفتم تو عنوان بزنم خانما بیان، دیدم فایده نداره بدتر میشه، از طرفی شاید یکی همین مشکل رو داشته باشه بتونه با سرچ تاپیک رو پیدا کنه و شاید مشکلی ازش حل بشه، آقایون هم تا درخواست دوستی شون رو قبول نکنی نمیتونن مزاحمت ایجاد کنن تو تاپیک هم بخوان حرف نامربوط بزنن گزارش میخورن و سرو کارشون با نی نی یار هست

2740
چرا دائم دارم

شاید از همینه، اگر از پریودت گذشته شاید باردار باشی اگر متاهلی