2733
2734
عنوان

سن جنین تو رو خدا بیاین

110 بازدید | 13 پست

بر اساس ان تی امروز 36هفته و سه روزم

اما دیروز ک رفتم سونوگرافی گفت ب 36نمیخوره و سنش 34هفته و دو روز است

خوب وزن نگرفته

وزنش دو کیلو و نیم بود تقریبا

یعنی رشدش متوقف شده ?

چون پیش ماما میرم  دیشب گفت برم پیش متخصص

حالم از دیشب بده

33هفته ک رفتم خوب بود فقط بریچ بود

الان بریچ نیست و عرضی شده

کسی تجربه ای نداره راهنماییم کنه?

بین سزارین و طبیعی بلاتکلیفم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم 36 هفته رفتم وزنش ۲ و ۶۰۰ بود دکتر گفت خوبه وزنش نرماله 

ازشماهم وزنش خوبه

منم طبق سونوهای قبلی هفته قبل 36 بودم ولی سونو اخری رفتم برام زد 35 ولی دکتر از روهمون قبلیا حساب کرد روز زایمان رو برام 

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
۳هفته خیلی هست برا خطا دکترت سن جنین رو چقد میزنه وقتی میری؟ طبیعی بدون درد برو اما سز نکن عوارض د ...

طبیعی بدون درد عالیه .من متاسفانه افتادگی مثانه پیدا کردم از بس که بازداریم سخت گذشت نمیدونم طبیعی زایمان کنم یانه .

2740

منم یک هفته رشدش عقبه گفت ولی تاریخ زایمانم همون رو تاریخ ان تی هست منم ۳۵ هفته و یک روزم رو ان تی ولی سونو وزن جنین میگه ۳۳ هفته چند روز سونو داپلر هم دوبار دادم گفت خونرسانی و اب دورش خوبه بچه ریزه که احتمالا ژنتیکی هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

توکل به خدا کن

صدای قلبش رو بگو ماما یا بیمارستان با سونو کید بشنون.

برای وزن گیری هم پودر شیر lady milk مخصوص مادربارداره بگیر ان شاءالله وزن میگیره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
توکل به خدا کن صدای قلبش رو بگو ماما یا بیمارستان با سونو کید بشنون. برای وزن گیری هم پودر شیر lad ...

عزیزم این پودر ضرر نداره؟؟ دیروز هم ماما بهداشت به من گفت بخور 

عزیزم این پودر ضرر نداره؟؟ دیروز هم ماما بهداشت به من گفت بخور  

نه عزیزم

تو همه داروخانه ها هست

و همه متخصصان زنان تو  ماه آخر واسه وزن گیری جنین تجویز میکنن.

دعا کنید منم برسم به آخرش.

۸ هفته هستم.

الهی همه بچه ها سالم و مادرا زایمان راحت داشته باشن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
نه عزیزم تو همه داروخانه ها هست و همه متخصصان زنان تو  ماه آخر واسه وزن گیری جنین تجویز میکنن ...

مرسی عزیزم 

انشاالله عزیزم به خوبی بگذره برات