2737
2739

الان دو تا طفل معصوم به پام دارن میسوزن الهی دستم میشکست الهی پام میشکست چرا پسرمو زدم چراااااا دارم دیوانه میشم از ظهر دارم گریه میکنم اگه یه چیزیش میشد چیییی دارم خون گریه میکنم چرا کسی نیست بکشتم به خدا میترسم از خودکشی تا حالا خودمو خلاص کرده بودم حیف به دو تا بچه هام ای کاش هیچ وقت به دنیا نیومده بودم ای خدا کجایی چرا جلومو نگرفتی چرا به جای تو شیطان اومد سراغم هزار بار خودمو نفرین کردم چرا عصبی میشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم پسرم چه گناهی کرده اگه طوریش میشد چی خدا یا جونمو بگیر یا ادمم کن به خدا خسته شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هروقت عصبانی شدی بلافاصله چشماتو ببند سریع فکر کن که چیز خاصی نشده و نباید بزرگش کنی حتی اگه تونستی برو یه اتاق دیگه اگه بچت بزرگه و درک میکنه باهاش در مورد این مساله حرف بزن و بگو تو این شرایط اون هم بره تو اتاق و وقتی آروم شدید در موردش صحبت کنید انقدر خودتو عذاب نده 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2740
عزیزم ناشکری نکن  چی شده مگه

سر نماز بودم دخترم بی قراری میکرد نمیتونست ارومش کنه نوجوانه همش تو فکر فوتباله و گوشی منم اعصابم بهم ریخت اومدم زدمش خیلی بد بود از اون موقع هزار بار گریه کردم ولی دلم اروم نمیشه چرا به خاطر یه چیز الکی زدمش از شدت گریه دارم سکته میکنم اگه طوریش میشد میمردم نفسم به نفسش بنده جایی بره دیر کنه حالم بد میشه من این دو تا طفل معصوم و دارم ای کاش دستم میشکست این همه زجر نمیکشیدم 

عزیزم عصبانی شدن طبیعیه همه مادرا یه جایی کم میارن سر بچشون خالی میکنن انقدر به خودت عذاب وجدان نده

آخه خیلی بد زدمش هیچ وقت خودمو نمیبخشم اگه طوریش میشد چی حالم داره از خودم بهم میخوره 😭😭😭😭ای کاش دست و پام میشکست 

هروقت عصبانی شدی بلافاصله چشماتو ببند سریع فکر کن که چیز خاصی نشده و نباید بزرگش کنی حتی اگه تونستی ...

منم و یه خراب شده ۴۰متری کجا بره طفل معصوم مثلا خونشه من اضافیم این منم که مریضم منه اشغال اگه دست روش بلند نمیکردم چی میشد مگه دنیا رو سرم خراب شده دارم جون میدم ای کاش اون لحظه اون منو میزد راضی بودم چرا از خودش دفاع نکرد هزار بار کوبیدم رو سرم ولی چه فایده بعدش چه ارزشی داره 😭😭

آخه خیلی بد زدمش هیچ وقت خودمو نمیبخشم اگه طوریش میشد چی حالم داره از خودم بهم میخوره 😭😭😭😭ای کاش ...

حالا که خداروشکر چیزی نشده براش یه کادوی خوب بخر برو از دلش دربیار دیگه هم سعی کن رو اعصابت مسلط باشی🌺

منم و یه خراب شده ۴۰متری کجا بره طفل معصوم مثلا خونشه من اضافیم این منم که مریضم منه اشغال اگه دست ر ...

چقدر بزرگش میکنی انسان جایزالخطاست تو الگوی اون بچه هستی انقدر از خودت ضعف نشون نده جای این حرفا فردا صبح کنارش بشین صبحانه بخور دست نوازش بکش رو سرش و سعی کن کنترل خشم داشته باشی سخته ولی نشدنی نیست

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
حالا که خداروشکر چیزی نشده براش یه کادوی خوب بخر برو از دلش دربیار دیگه هم سعی کن رو اعصابت مسلط باش ...

دلم از دست خودم شکسته آخه مگه میره از دلش خودش ببخشه خدا رو چیکار کنم 

2706