2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره زیاد ..یک مورد اینکه اوایل ازدواج باهمسربحث کرده بودیم حال خودمونو نداشتیم مادرشوهرم زنگ زر بیایم شوهرم الکی گفت خونه نیستیم چون واقعا حوصله نداشتیم ..جاریم خونش روبروم بود اومده بود خونش سریع بعد زنگ زده بود ب مادرشوهرم ک دروغ گفتن لامپشون روشنه

2731
بی شعور به تمام معنا مثل جاریه من

انگلن...میدونی باشوهرش عاشق معشوق بودن این بچه من دنیا اومد رو سر بچه من با دعا وطلسم اومده بود بعد طلسمو چال کرده بود ..ضربشو زد بچم مشکل‌دار شد ولی میدونی ضربشو خورد زندگی عاشقانش هنو بچه من یسالش نشده منفجر شد یهو شوهره بهش گفت هری...چون ب بچه بی گناهم آسیب زد

راستش دوهفته پیش عقد دختر برادر شوهر بزرگم بود که خواهر عروس بهم گفت زن عمو بیا بریم بازار یکم خرید دارم با جاری دیگم بودن منم رفتم باهاشون موقعی که کارمون تموم شد 

دیدم باباش حالش خوب نیس گفتم فردا برات آش درست میکنم میدم یکی بیاره صب داشتم اش درست میکردم جاریه بعد من که خیلیم با هم جورین اومد خونمون من به مادر شوهرم

زنگ زدم گفتم حال بابا چطوره است درست کردم میدم بیارن واسش گفت نمیخواد خودم درست کردم 

گفت دیروز که اونجا بودم مامان گفته مگه ما چی گفتیم به سمیرا که برداشته به مریم گفته من دیگه پااامو نمی‌ذارم خونه باباشون منو میگی 🤯گفتم کی گفته من همچین حرفی زدم گفت مریم گفته 

گفتم باشه کثافتو زنگش میزنم زنگ زدم دندون پزشکی بود گفتم مریم من اون روز که از هم جدا شدیم چی گفتم به تو که رفتی به مامان همچین حرفی زدی گفت نه به خدا من نگفتم من گفتم طفلک سمیرا گناه داره چه بلایی سرش آوردین که نمیاد گفتم تو غلط کردی که گفتی من گفتم برا چی نمیام 

2706