2733
2739
عنوان

بچه ها زایمان کردم تازه یک ساعته هوشیار شدم🤩🤩💖

| مشاهده متن کامل بحث + 10997 بازدید | 168 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره عزیزم انشالله هرچه زودتر قسمت تو هم بشه ابجی جون فقط نمیدونم کی نی نی هامو میارن ببینم

میشه دعاکنی مشکل خونم زود حل بشه منم برم خونه خودم

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
2731

خیلی تبریک میگم عزیزم 

اسی توروخدا واسم دعا کن خدا به منم دوقلو بده ب همین زودیا

خسته شدم از انتظار و اقدام های بی ثمر

...💔🥺 میشه برام دعا کنی دوباره باردار بشم و سقط نشه؟ دعاکن دوقلو باشن سالم ب دنیا بیان🥺 باهمون جنسیتی که ارزوشو دارم🥲 من حق دارم چیزی رو ک عاشقشم ب دست بیارم خدایا کمکم کن❤️‍🩹❤️‍🩹

عزیزمم دوقلوعه؟ بسلامتی .😍😍😍

دعا کن منم دوتاشو خدا برام حفظ کنه . جنسیت شون چیه اسم چی گذاشتین؟ 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

مبارکت باشه عزیزم انشالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن😍😍

میشه التماست برای موندن نی نی منم دعاکنی 🥺🙏🙏🙏

هنوز جرات رفتن برای سونو قلب ندارم،خواهش میکنم دعاکنین ایندفعه برام بمونه🥺🙏🙏🙏

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
عزیزمم دوقلوعه؟ بسلامتی .😍😍😍  دعا کن منم دوتاشو خدا برام حفظ کنه . جنسیت شون چیه اسم چی گذا ...

ان‌شاالله سالم و سلامت ب دنیا میان

لطفا واسم دعا کن خدا به منم دوقلو بده ب همین زودیا

خسته شدم از انتظار و اقدام های بی ثمر

...💔🥺 میشه برام دعا کنی دوباره باردار بشم و سقط نشه؟ دعاکن دوقلو باشن سالم ب دنیا بیان🥺 باهمون جنسیتی که ارزوشو دارم🥲 من حق دارم چیزی رو ک عاشقشم ب دست بیارم خدایا کمکم کن❤️‍🩹❤️‍🩹
بیهوشی بودم عزیزم منم حالم سرجاش نیست تازه یکم هوشیار شدم

معلومه خوبی خداروشکر

نی نیات چین؟ اسمشون؟؟

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

واااآی من زایمان که کردم بچمو وقتی در اوردن بردن اونور نیووردن من ببینمش همش تو دلم مونده🥲🥲شوهرمو مامانم اولین نفر دیدن

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.