2733
2739

من دو مورد دارم وقتی اسپرسو میخورم تپش قلب و اضطراب میگیرم ولی هر روز میخورم و نمی‌دونم آیا خطرناکه یا نه

دوم اینکه شبا حتی اگه خسته باشم در مقابل خوابیدن مقاومت میکنم مثه الان من از شش و نیم بیدارم چشام  به زور بازه ولی دوست ندارم بخابم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

خب چرا نمیری روانپزشک؟ با پیدا کردن چند نفر شبیه خودت اینجا رو مشکلت سرپوش میذاری؟؟؟

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ناخون جویدن

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟

سیگار میکشم 

سابقه ناراحتی قلبی داریم هر دو طرف مادری  وپدری 

دکتر هم برام منع کرده

اما نمیتونم ترک کنم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

پاهامو میزنم ب بخاری تا سوزش رو‌ حس کنم 

انقدر پوست لبم رو میکنم که ب خون میفته 

مثل خودت در برابر خواب مقاومت میکنم 

گاهی انگشتامو از عمد زخم‌ میکنم

در این دنیا نشد به امید دیدار دوباره در دنیای دیگر :)
2740
خب چرا نمیری روانپزشک؟ با پیدا کردن چند نفر شبیه خودت اینجا رو مشکلت سرموش میذاری؟؟؟

روانپزشک 🙄🙄

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
همینقدر که دیگران مارو آزار میدن کافیه،چه برسه خودمم به خودم آزار برسونم🚶‍♀️🥲

تا ابد حق

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
سیگار میکشم  سابقه ناراحتی قلبی داریم هر دو طرف مادری  وپدری  دکتر هم برام منع کرده ...

سیگار دیگه واقعا ترکش سخته

روانپزشک 🙄🙄

روانپزشک معنی بدی نداره عزیزم. اگر هر کاری عمدا به جهت آسیب به خودت انجام میدی یعنی اختلاله. شایدم منظورتو بد گفتی و خود آزاری نداری

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
سیگار میکشم  سابقه ناراحتی قلبی داریم هر دو طرف مادری  وپدری  دکتر هم برام منع کرده ...

منم تنگی نفس دارم اما نمیتونم سیگار رو ترک کنم 

نکشم سردرد دارم

در این دنیا نشد به امید دیدار دوباره در دنیای دیگر :)