2733
2734

هروقت میام اینجا شوهرم یهو غیبش میزنه به یه بهونه مسخره میره وقتی میاد استرس داره متوجه میشم بنظرتون میره چیزی میکشه؟ی بار مچشو گرفتم ولی ترک کرد بنظرتون من حساسم یا واقعا کاری می‌کنه😭

كه گُناهِ دگَران بَر تو نَخواهند نِوشت من اَگر نيكَم و گَر بَد تو برو خود را باش...!😌✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
99 درصد همینه  منم قبلاً گرفتار بودم

وای چیکار کنم میدونم الان دعوام راه بندازم انکار می‌کنه چجوری رفتار کنم😭

كه گُناهِ دگَران بَر تو نَخواهند نِوشت من اَگر نيكَم و گَر بَد تو برو خود را باش...!😌✌️
خیانت نمیکنه؟

نه یهو میره رو پشت بوم نیم ساعت بعد میاد انگار هوله که من نگم کجا بودی 

نمیخوام‌تو دلت رو خالی کنم ولی احتمال زیاد چیزی میکشه

منم حسم میگه چیکار کنم بهش گفتم ولش میکنم میرم ینی براش مهم نبوده 😭

نه یهو میره رو پشت بوم نیم ساعت بعد میاد انگار هوله که من نگم کجا بودی 

دستاش عرق نمیکنه ؟ میرین خونه رابطه نمیخواد؟بو نمیده؟ عصبی نمیشع؟

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
تست بگیر ازش یهویی

فردا میگیرم اگه نبود ولش میکنم خودشم می‌دونه میرم ولی نمی‌دونم چرا ولکن نیس😭

منم حسم میگه چیکار کنم بهش گفتم ولش میکنم میرم ینی براش مهم نبوده 😭

عزیزم کاملاااا جدی و قاطع برخورد کن 

ببین از کی حساب میبره ببرتش ترک کنه 

چی میکشید قبلا؟

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران
2706