2733
2739

منم تصمیشو گرفتم امشب🙂

پیامامم نوشتم بهش یه جز کوچیکی از چیزایی که تو دلم بود🙂💔

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

من تو این دنیا هیچی ندیدم دعا کنید اونجا خدا دلش یکم برام بسوزه

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چی شدده

همه چی سر من اومده🙂

یه دلیل زندگی داشتم اونم از دست دادم ۶ ماه پیش 

ولی امروز که یادم افتاد اهنگی که گذاشته بود عاشقانه بود همه چی رو سرم خراب شد

مسخرم نکنید من افسردگی شدید دارم تنها دلیلم واسه زندگی اونه🙂💔💔💔

من هم 

بین خانوادم و شوهرم گیر کردم 

می دونم مقصر شوهرمه بس ک حسوده. داداشم بی تقصیر 

تا حرف بزنم میگ داداشت واست مهمه

خیلی بی منطق و زور گو و لجباز و مغرور هست

میگم چیزی نگم بچه ها گناه دارن ولی دلم آروم نمیشه بابت خیلی حرفا و کارایی ک شوهرم انجام داده 

امشب به معنای واقعی به خدا گفتم بمیرم راحت شم