2737
2734

مثلا یه چیزی میخاد بیاره مثلا نسکافه 

نظر همرو میپرسه که مثلا میخورید ؟

منو میزاره اخرین نفر و بعدم خیلی با بی میلی میگه توام میخای؟ یجوری میگه ک خودم بگم نه 

یا موقع صبحونه اینا اسم همرو میگه پاشن برن ولی منو نمیگه اصلا 

مثلا با دوتا از همکارا نشستم میدونه من کیک دوست دارم ب اون دوتا میگه میخورید؟؟

ب من نمیگه..

کلا انگار زورش میاد من یه چیزی بخورم نمیدونمم چرا

مَرده؟؟

حتما به اندازه ‌کافی باهاش بگو بخند نمیکنی خوشش نمیاد ازت!!!!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازت بدش میاد انگار

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2728
2738

اگه زنه بهت حسادت میکنه 

اگه مرده به اندازه کافی بهش پا ندادی

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
دیگه نرو...منم این موقعیتهاداشتم ودیگه نرفتم.چون بدشون میومد

در حالت معمولی زیاد کارم نداره 

ولی اینجور مواقع یجوری باهام برخورد میکنه

مثلا خودمم سیب ببرم بخورم انگار بدش میاد

زیاد بخندم و اینا میزنه تو حالم 

ولی عادی برم و بیام مثل ریات باشم کاریم نداره

اگه زنه بهت حسادت میکنه  اگه مرده به اندازه کافی بهش پا ندادی

میشه لطفا راهنماییم کنی حسادت چیو؟؟

اخه خودش رئیس ما هست 

یه عالمه لولش بالاس همه چیزش اوکیه

حسادت چیه منو میکنه ، هیچی ندارم من

میشه لطفا راهنماییم کنی حسادت چیو؟؟ اخه خودش رئیس ما هست  یه عالمه لولش بالاس همه چیزش اوکیه ...

تو از کجا میدونی شاید قیافت بهتره شاید محبوبیتت بین بقیه بیشتره خیلی چیزا هس که باعث حسادت میشه 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
تو از کجا میدونی شاید قیافت بهتره شاید محبوبیتت بین بقیه بیشتره خیلی چیزا هس که باعث حسادت میشه  ...

من اونجا یه ادم ساکت و تنهام 

خیلی هم لباسای قشنگ نمیپوشم ک همین حسادتش برانگیخته نشه خیلی معمولی و ساده 

مثلادمن زیاد بخندمم میزنه تو حالم ، غمگین باشم باهام مهربون تره:///

2706