2737
2734

من با مادر شوهرم تو یه ساختمون هستیم من براش غذا میپختم دو سه روزی یه بار می‌بردم بهم گفت دیگه برای من غذا نیار من خودم مواد غذایی همه چی دارم میپزم برای خودم منم دیگه براش نبردم آیا کارم درسته ؟ امروز اون یکی جاریم براش آبگوشت آورده بود خورد بعد بهشون گفت دیگه برای من غذا نیارید بهشون گفت این یکی عروسم یعنی من خیلی خوبه یادم می‌کنه برام غذا میاره ولی من بعد از چندبار که براش بردم گفت دیگه نیار نبردم چیکار کنم به نظرتون ،،خیلی هم اهل برنج نیست پیره بیشتر نون میخوره

خب حتماً بنده خدا خجالت میکشه،نمیخواد باری روی دوش عروساش باشه...من درکش میکنم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب اگه تواناییش رو داره بزار خودش انجام بده اینطوری براش هم بهتره به خصوص اگه تنها هم باشه .برا خودش ی کاری داره انجام بده .شما هم اگه دوست داری براش کاری کنی بهتره غذای خودتون رو ببرین بالا باهم ناهار بخورین 

تنهای تنهای تنها
2731

میخواد وانمود کنه نیاز به زحمت نداره ولی قلبا خیلی خوشحال میشه شما تونستین گاهی ببر بگو میخوام ببینی طعمش چطوره وچکارکنم بهتر بشه  (الکی)  

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.