2737
2734
عنوان

سرگیجه

70 بازدید | 8 پست

خانما من کمخونی دارم قرص آهن میخورم مویز میخورم چیزای مقوی میخورم اما بازم زود خسته میشم سرگیجه دارم احساس سبکی داره سرم چیکار کنم خودمم خسته شذم از این حالم 

برو دکتر باز برات به آزمایش بنویسه اثرات خستگی فقط از کم خونی نیست چیزای دیگه هم می‌تونه باشه برو چک ...

آزمایش دادم کمخونی شدید دارم کلسیم بدنم کمه ویتامین دی بدنم کمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=330065859]آزمایش دادم کمخونی شدید دارم کلسیم بدنم کمه ویتامین دی بدنم کمه [/QUOT

جگر و گوشت بخور اسفناج عالیه برای فقر آهن چایی کم رنگ بخور اگه قرص میخوری اینارو هم کنارش بخور بعد از قرص آهن یه گوجه فرنگی بخور بذار جذب بشه 

2731

سرگیجه فقط از کم خونی نیست. به متخصص مغز واعصاب مراجعه کن. انشاا.. که چیزی نیست ولی من ده سال پیش سرگیجه داشتم با یکسری علائم دیگه گفتن ام اس داری،البته الان خدا روشکر حالم خوبه و گول این مافیای پزشکی رو نخوردم با نسخه های رایگان دکتر خیراندیش

سرگیجه فقط از کم خونی نیست. به متخصص مغز واعصاب مراجعه کن. انشاا.. که چیزی نیست ولی من ده سال پیش سر ...

میدونی من خم شدنی گوشام کیپ میشه نمیدونم ربطی به اون داره یا نه حتی دمر میشم تو خاب گوشام کیپ میشه احساس میکنم یه چیزی میاد تو گوشم

2738