2733
2734
عنوان

خانمای وارد به گوشی و اینترنت

145 بازدید | 16 پست

چرا حساب گوگل پلی من اینترتش قطعه؟با اینکه نت دارم و قوی هم هست ولی میخوام برم توش خطا میده و میگه نت قطعه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
فیل تر شکنت وصله؟

نه 

هم با خاموش امتحان کردم هم با روشن ولی میگه نت قطعه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
با فیل تر شکن میری

هم با فیل تر شکن روشن رفتم هم خاموش ولی یه مدله کلا فرقی نداره میگه نت قطعه

چون فیل شده نمیدونستی؟

اخه با فیل تر شکن هم میرم بازم همینه فرقی نداره

هم با فیل تر شکن روشن رفتم هم خاموش ولی یه مدله کلا فرقی نداره میگه نت قطعه

توقف اجباری بزن و خاموش روشن کن ببین درست میشه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتیست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...
چون از سمت دیتا بیس کل دیتا قطع شده باید از پالایش شکن استفاده کنی تکمیلی تر دیتا سویچ شده 

پآلایش شکن چیه‌؟همون فیلت ر شکن؟

توقف اجباری بزن و خاموش روشن کن ببین درست میشه

فیل تر شکن روشن باشه یا خاموش؟

ی فیل،ترشکن دگ امتحان کن

Fastryvpn ,عالیه

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
2706