2737
2734

عددش ۱ به ۲۵۰ هستش!؟

متوسطه یا بالا؟

کسی براش پیش اومده ک با انجام امنیوسنتز کیسه ابش پاره بشه یا نشتی پیدا کنه

لطفا هر تجربه ای از امنیو دارین بگین 

‏زندگی جوری شده که هم تنهایی اذیتِت میکنه، ‏هم حضور آدمای کنارت...

لبه مرزه

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مال من ۱ به ۲۵۰ ؟؟ نمیدونم دقیق کدوم عدده ان تی من ۱/۴۵

چند سالتونه؟

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2738
مال من ۱ به ۲۵۰ ؟؟ نمیدونم دقیق کدوم عدده ان تی من ۱/۴۵

چیزی نیس عدد ان تیت هم عالیه. حالا نکنه دکتر امینو نوشته؟ ریسکت که خیلی بالا نیس یک به ۱۴۵ هست بادکترصحبت کن اگر بشه حداقلش سلفری بده که خطر نداشته باشه.

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با ان تی3 و ریسک ازمایش 1به78 امینوسنتز شدم. خداروشکر نتیجش خوب بود

خداروشکر

منم از سلامت خودمو بچم مطمئنم ولی خب شک انداختن تو دلمون

چیزی نیس عدد ان تیت هم عالیه. حالا نکنه دکتر امینو نوشته؟ ریسکت که خیلی بالا نیس یک به ۱۴۵ هست بادکت ...

بهم گفت امنیو سنتز صد در صده 

سلفری ۹۹ درصد

انتخابو در اختیار خودم گذاشت

منم ک دارم هزینه میکنم حداقل اون صد در صدو برم

خداروشکر منم از سلامت خودمو بچم مطمئنم ولی خب شک انداختن تو دلمون

بخودت الکی استرس نده من خودم همونموقع تو نی نی سایت خیلی موارد مشابه خودمو میدیدم و تقریبا همه هم جواب امینو خوب بوده و همین بهم ارامش بیشتری میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهم گفت امنیو سنتز صد در صده  سلفری ۹۹ درصد انتخابو در اختیار خودم گذاشت منم ک دارم هزینه ...

عزیزم اینو هم درنظر بگیر که سلفری یه آزمایش خون سادست و هییچ خطری برای مادر و بچه نداره اما امینو سنتز با یک سرنگ از کیسه آب بچه نمونه برداری میکنن و خطر دور از جون سقط یا نشت کیسه آب هم هست. فک کنم یکی دودرصد اشتباه نکنم.وکلا اثر روانی بدی هم روی مادر میذاره و بعدشم باید تا چندروز استراحت مطلق باشی. آیا اون یکی دودرصد اطمینان بیشتر ارزش این ریسک رو داره؟ من اگر ان تیم به اندازه تو بود هرگز نمیذاشتم امینو کنن منو. ولی من ان تیم ۳ بود و واقعا میترسیدم مشکلی باشه.و دکترمم گفت حتما آمینو بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706