2737
2739
عنوان

من بهترم یا جاریم؟؟؟

481 بازدید | 27 پست

شوهرم وبرادر شوهرم توی شرکت شریک هستن ودرآمدشون اندازه همه 

من از روز اول با شوهرم کارنداشتم خرج دست اون بود هرچی میخواستم بهم میداد منم کاری نداشتم با بقیه اش چیکارمیکنه اونم برای مامانش خرید میکرد خرجی برای باباش می‌ریخت وخرج دانشگاه خواهرش میداد من چون خداروشکر پدرم وضع مالی خوبی داشت پول ارزش برام نداشت واهمیت نمی‌دادم وبعداز ازدواج پدرم وبرادران هوامو داشتن برای همین حس میکردم کار شوهرم منطقی ولی جاریم از روز اول حساب وکتاب دست گرفت واز هزار تومن نمیگذره طوری پول براش مهمه که بعضی شب ها زنگ‌میزنه به شوهرم که حساب دار اشتباه کرده شما ۱۰۰هزار تومن بیشتر برداشتید خلاصه الان بعد از ۱۵سال زندگی من یه خونه دارم دوتا ماشین ویه مغازه ومقدار طلا روزمره یعنی اضافه ندارم واریم تقریبا ۲برابر من داره

از اونجایی هم که من‌نسبت به جاریم بیشتر به خودم میرسم مثلا حتما میرم آرایشگاه مو رنگ میکنم ناخن میکارم ولباس ست خانوادگی‌میپوشم تو مهمونی ها همه فکرمیکنن ولخرجی من باعث شده که ما کمتر داریم ولی بخدا زورم میاد ماهی ۵میلیون خودم میزنم برای مادرشوهرم ماهی ۱۰میلیون شوهرم برای باباش میریزه دیگه حتی لباس زیر خواهرشوهرم هم خودم میخرم بخدا ناراحت نیستم اصلا هم برام مهم نیست ولی وقتی مادرشوهرم بهم میگه از جاریم یاد بگیر ببین چقدر طلا جمع کرده دوست دارم داد بزنم شما بودید چیکارمیکردید؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبی که ازحدبگذردنادان خیال بدکند

هر وقت احساس تنهایی کردی به این فکر کن که میلیون‌ها سلول در بدنت شبانه روز کار میکنن👩🏻‍⚕و تنها چیزی که بهش اهمیت میدن سلامتی توعه 🦋😇
2738

چ جالب تقریبا شبیه من و جاریم ولی ما برعکس شماییم 

شوهرم بیشتر کار میکنه و قطعا بیشتر داریم

شغلش با برادرش یکیه ولی شریک نیستن

ما دوتا خونه داریم اونا مستاجر 

وقتی جلو روی من میگن فلانی ولخرج و جمع نمیکنه ناراحت میشم میگم ان شاء الله خدا بهشون بده همیشه همینجور خرج کنن

هرکس خودش میدونه و زندگیش ب بقیه ربطی نداره 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
چرا به مادر شوهر و پدر شوهرت پول می‌دین. عادتشون دادین به اینکار دیگه. من بودم مثل جاریت رفتار میک ...

نمیدونم ولی بنظر من وقتی آدم دستش به دهنش میرسه چرانکنه قشنگی زندگی به خرج کردن برای عزیزان  و مهر محبتشه البته بستگی داره طرف پرو نشه ولی من خودمم باشم اینکارو میکنم

2706