2737
2734
عنوان

خانما به من راهكار خانه داري بدين

346 بازدید | 44 پست

سلام خوبيد

من ٢٧ سالمه دو قلو پسر حدودا ٣ ساله دارم

شاغل هستم هر روز تا ساعت ٢ اين حدودا ميرسم خونه ، درس هم ميخونم 

صبح ها ٥/٣٠ بيدار ميشم ناهار درست ميكنم بعد بايد بچه هام ببرم بذارم خونه مادرشوهرم

ساعت ٧/٥ بايد سركار باشم

ظهر هم ساعت ٢ نهايتا ٣ بچه ها برميدارم ميايم خونه شوهرم ساعت ٤ مياد

عصر هم يا درس ميخونم يا با بچه ها سركله ميزنم و شام درست ميكنم ميشه ١٢ شب

حالا مشكلاتم

خونم هيچوقت تميز كامل نيست

ظرفا ممكنه ٣/٤ روز بمونه توي سينك

لباسا هفته اي يه بار ميتونم بشورم

مهمون شايد ماهي يه بار دعوت كنم

مهموني يه بار در ماه ميرم

شوهرم هم ناراضيه ازين شرايط

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم دوشيفت كار ميكنه 

اون روز يه من ميگه تو عصرا هيچكار نميكني اين وضع  خونته حداقل عصر با من بيا سركار كمتر دلم بسوزه

تو خونه خوابيدي من جون ميكنم

2728
2740

خب چیکار کنی،اکه پول داری ماشین ظرفشویی بخر کمک میکنه واقعا،لباسم که لباسشویی میشوره دیگه زود به زود بزن،بعدم شوهرت خودش باید کمک حالت باشه نه ایراد بگیره،یه چند سال دیگه فرسوده میشی با این سبک.دو تا بچه دو قلو شوخی نیست سر کارم میری دیگه هیچی

شوهرم دوشيفت كار ميكنه  اون روز يه من ميگه تو عصرا هيچكار نميكني اين وضع  خونته حداقل عصر ...

جدی گفت یا فقط اون لحظه عصبانی بود؟ 

یک لیست از برنامه روزانه ات تهیه کن بزن به یخچال ببینه که کی بیشتر جون میکنه. 

عزيزم خب چيكار كنم به من راهكار بدين

با توجه به کامنت بعدیت که گفتی شوهرم گفته عصر با من بیا سرکار بگو می‌خوام خونه دار باشم و کلا سرکار نرم به خونه زندگیم برسم

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺

خرید ماشین ظرفشویی برا شما باید تو الویت باشه.

آخر شبها هر چی ظرفه،هر چی لباسه بریز تو ماشینها که تلمبار نشن.

جمعه‌ها هم بزار برا اتو‌کشی

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
خدا خیرت بده منم که خوندم سرگیجه گرفتم 😣😣😣خیلی سخته که برات اینطوری  بنظرم با همسرت صحبت کن ...

نه دانشجو هستم

هر دو هفته كارگر ميارم ولي بازم نميشه

شوهرم بنده خدا در شيفت كار ميكنه

بچه هام خيليييي ريخت و پاش دارن يعني يه نفر بايد پشت يرشون راه بره فقط جمع كنه

2706