2733
2764

😐😐😐طرف تاپیک میزنه از الان بخونم واسه کنکور میشه؟؟؟ 

ینفر میاد کامنت میذاره نه.. از نظر عدالتی درست نیست 😐😐ریپ که میزنی و میپرسی چه ربطی به عدالت داره!! .. میگه من مشاورم.. بلدم.. میدونم چی میگم..

😐😐تازه میگه کسایی هستن که هنوز کنکور اولشونم ندادن ولی چه هزینه ها که نکردن!! 

مگه به هزینست😐مگه به زمانیه که صرف درس خوندن کردی!! مهم کیفیته!!😐

ادعاشونم میشه!! خدا میدونه چند نفرو تا الان از درس خوندن منصرف کرده 😐کسایی که میتونستن یکاری واسه زندگیشون بکنن و منتظر یه جمله بودن که بگن نمیشه و ول کنن!! 

خود خدا گفته تو تلاش کن.. همه خودتو بذار من نتیجشو بت میدم اونوقت اینا که بنده خدان چی میگن!! 😐😐

حالم بهم خورد:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جامعه پر شده از مشاور کنکور و روانشناس خانواده تو اینستا پره

هر کی یه کنکور داده شده مشاور

هر کی یه لیسانس گرفته دستش شده مشاورخانواده داره تیشه به ریشه میزنه

همه به خاطر پول پول

عجب 
حالا تو برو تلاش کن ببینیم به چیه  به پول نیس به درس خواندن نیست به خوابیده لابد😂😂😂😂

شمام از همون دسته این که وقتی چیزی رو متوجه نشدید الکی کامنت میذارید! 

اگه طرف خیلی باهوش باشه  از الان شروع کنه شاید قبول بشه وگرنه نشدنی 

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

دقیقا موافقم باهات . یسری آدمای علاف هستن ک سر از هیچی در نمیارن بعد میان اظهار نظر میکنن . داشتیم طرف ۲ ماهه رشته تاپ قبول شده . چه ربطی داره . مثلا اونسال ک کنکور من بود رفیقم ۱۶ ساعت مطالعه داشته انتظار داشت زیر ۵۰ بشه رتبش ولی شد رتبه ۹۹۳  . و از کسی ک انتظار نمی‌رفت رتبه بهتری نسبت ب دوستم آورد.  پس کیفیت مهمه ن ساعات طولانی مطالعه . 

2706