2752
2734
عنوان

کاشت ناخن در بارداری

199 بازدید | 18 پست

خانوما من الان ۶ ماهمه خیلی دوست دارم واسه عید لمینت کنم بنظرتون ضرر داره ؟ کسی تو بارداریش انجام داده ؟!

کسایی ک  میخوان درباره مسائل شرعیش چیزی بگن لطفا نیان تاپیک ممنون🙏

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یک پیج دارم 

ناخن مصنوعی با مواد کاشت درست می‌کنه اندازه و سایز ناخن خودت با طرح دلخواه 

چسب مخصوص برای کاشت ک یک ماه بمونه و چسب دو طرفه روزانه هم داره من ک خیلی خوشم اومد 

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
من انجام دادم 

خدایی نکرده مشکلی بوجود نیومد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
یک پیج دارم  ناخن مصنوعی با مواد کاشت درست می‌کنه اندازه و سایز ناخن خودت با طرح دلخواه  ...

چ جالب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهرم انجام میداد

از اول بارداری انجام میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اللن دخترم ۷ ماهشه سالمو سلامت 

خداروشکر...از اول بارداری انجام میدادید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چندتا بلاگر ارایشی دیدم که باردارشدن ناخناشونو ریمو‌کردن گفت برای بچه ضرر داره بوی مواد و ....خوب نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه دعا کنید برام کارهمسرم جوربشه 🙏شدیدا نیازمند دعاهاتون هستم دوستای خوشگلم❤️
سلامعزیزم شما قطره ویتاگنوس خوردین بعد چن ماه باردار شدین...منم توان ماه ک میخورم میشه کمک کنین ممنو ...

سلام ..یکی دوماه بعدش باردار شدم البته در کنارش اصلاح سبک هم انجام دادم باهم دیگه نتیجه بخش شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706