2733
2764
عنوان

کاشت ناخن در بارداری

226 بازدید | 18 پست

خانوما من الان ۶ ماهمه خیلی دوست دارم واسه عید لمینت کنم بنظرتون ضرر داره ؟ کسی تو بارداریش انجام داده ؟!

کسایی ک  میخوان درباره مسائل شرعیش چیزی بگن لطفا نیان تاپیک ممنون🙏

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

یک پیج دارم 

ناخن مصنوعی با مواد کاشت درست می‌کنه اندازه و سایز ناخن خودت با طرح دلخواه 

چسب مخصوص برای کاشت ک یک ماه بمونه و چسب دو طرفه روزانه هم داره من ک خیلی خوشم اومد 

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
یک پیج دارم  ناخن مصنوعی با مواد کاشت درست می‌کنه اندازه و سایز ناخن خودت با طرح دلخواه  ...

چ جالب

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
نه اللن دخترم ۷ ماهشه سالمو سلامت 

خداروشکر...از اول بارداری انجام میدادید؟

من چندتا بلاگر ارایشی دیدم که باردارشدن ناخناشونو ریمو‌کردن گفت برای بچه ضرر داره بوی مواد و ....خوب نیست

اگر میشه دعا کنید برام کارهمسرم جوربشه 🙏شدیدا نیازمند دعاهاتون هستم دوستای خوشگلم❤️
سلامعزیزم شما قطره ویتاگنوس خوردین بعد چن ماه باردار شدین...منم توان ماه ک میخورم میشه کمک کنین ممنو ...

سلام ..یکی دوماه بعدش باردار شدم البته در کنارش اصلاح سبک هم انجام دادم باهم دیگه نتیجه بخش شد

2706