2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله❤️🥺شنبه میشه روز ۱۴ ای یو ای انشالله میرم آزمایش میدم

عزیزم مبارکه😍منم قراره ای یو ای انجام بدم امروز روز ۱۲ سیکلمه میرم سونو دعا کن فولیکول هام خوب باشن 🥺

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
عزیزم مبارکه😍منم قراره ای یو ای انجام بدم امروز روز ۱۲ سیکلمه میرم سونو دعا کن فولیکول هام خوب باشن ...

ممنون گلم.انشالله مثبت باشه آزمایشم.

انشالله شما هم  با همین آی یو آی باردار بشی😍😍

ممنون گلم.انشالله مثبت باشه آزمایشم. انشالله شما هم  با همین آی یو آی باردار بشی😍😍

ان شالله مثبته 😍😍

ان شالله عزیزدلممم  

عزیزم شما چه دارو یا امپول های استفاده کردین؟  سینال اف هم زدین؟؟ 

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
ان شالله مثبته 😍😍 ان شالله عزیزدلممم   عزیزم شما چه دارو یا امپول های استفاده کردین؟  ...

از روز ۱۴ سیکل قبلی تا ده شب دوفامد خوردم.بعد پریود ک شدم روز ۳تا ۷هم لتروزل خوردم.روز ۸و۹و۱۰ روزی ۲تا امپول اچ ام جی باهن میزدم.روز ۱۱ رفتم سونو دوباره برا روز ۱۱ و روز ۱۲ هرکدام یک امپول اچ ام جی دادن.و برا روز ۱۳ هم مجدد سونو شدم و شبش ۲تا اچ سی جی زدم برا ازاد سازی تخمک.و روز ۱۵ آی یو آی شدم.

2706