2737
2734
عنوان

دوستان بیاین سوال زنانه دارم

186 بازدید | 8 پست

من ماه پیش رفتم چکاب کامل 

رحم و تخمدان و همه چیو چک کردم سالم و تمیز بود 

تنبلی هم ندارم 

هرماه سر موعد بدون تاخیر و جلو عقب پریود میشدم

عفونتم خیییلی کم مثل همه داشتم که ماه پیش براش قرص خوردم 

حالا این ماه ۶ روز عقب انداختم 

دیروز و امروز بیبی زدم منفی شده 

جلوگیری طبیعی هم داشتم 

رنگ ادرارم خیلی زرد شده 

امروز یه ذره زیر دلم یه جوریه ولی حتی لک بینی هم ندارم 

بی بی چک اشتباه میکنه ؟

اخه هم سالمم هم سابقه نداشتم که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط آزمایش بعضی وقتا لقاح دیر صورت میگیره بی بی نشون نمیده

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت بعد از ۱ سال اقدام باردار شدم ان شاءالله به لطف خدا و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  بچم پسر است و اسمش رو میذارم امیر محمد . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم
2728

شاید باورتون نشه ولی جاری من بارداریش رو تست نشون نمیده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
یه ذره حالت کمر درد دارم  قبل بارداری حالت های قبل پریودی هم حس میشه ؟

بله اگه امکان داره ازمایش بتا بدید

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻