2737
2734
عنوان

کسایی ک مشکل هورمونی دارن

139 بازدید | 30 پست

خانما من نشکل هورومونی و ریزش مو هورمونی دارم کسی این مشکلو داشته درمان شده

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من  ک تحت درمانم

میشه بگین داروهاتون چی بود بهتر شدین یان

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
من بدبخت فعلا تحت درمانم، تازه وحشتناک جوش هم میزنم

چ داروهایی بهتون دادن

من ی سال اسپیرو و سیپرترون میخورم جوشام کلا رفته ولی ریزش مو خیلی شدید دارم

اگر هورمونی باشه و تو آزمایش ها مشخص شه آره با دارو حل میشه من خودمم میخوام برم دکتر واسه همین موضوع ...

منم مشکل جوشام حل شد ولی درعوض ریزش شدید گرفتم

2740
منم مشکل جوشام حل شد ولی درعوض ریزش شدید گرفتم

چطور فهمیدی مشکل هورمونی داری ؟یعنی تو آزمایش مشخص شد ؟دکتر بهت چی گفت نگفت برای چی هست یعنی شما تنبلی تخمدان یا همون PCO هستید ؟با چی مشکل جوش ها تون حل شد ؟متاهل هستید یا مجرد؟خودم مشکل تنبلی تخمدان دارم و نشانه های پرولاکتین بالا که جوش‌های خییییلی ریز زیر پوستی دارم که حالت ثابت و موندگار شدن و اصلا خوب نمیشن ریزش مو هم دارم اما نه خیلی شدید ؟اما مشکل اصلی من اینه که باردار نمیشم و با توجه به نشانه های پرولاکتین بالا حس کردم من مشکلم از هورمون پرولاکتین باشه همین ریزش مو و آکنه و عدم بارداری و خیلی چیزای دیگه مثل اثر میزاره روی خلق و خو …..وهمش از نشانه های پرولاکتین بالا و PCO هست 

چطور فهمیدی مشکل هورمونی داری ؟یعنی تو آزمایش مشخص شد ؟دکتر بهت چی گفت نگفت برای چی هست یعنی شما تنب ...

من از بیست سالگی دچار تنبلی تخمدان بودم وهستم وچون میدونستم مشکلم چیه اصلا جلوکیری نکردم وی سال بعد ازدواج حامله شدم بعد زایمان تا دوسال حالم خوب بود ولی ی دفعه دوباره جوشای صورتم برگشت تاکید میکنم باشدت کمتر از قبل منم ب متخصص پوست مراجعه کردم تشخیص هورمونی دادن چون چوشام از ناحیه چانه بود وجای دیگه جوش نداشتم ولی با مصرف قرص هایی ک بهم دادن ریزش مو شدید هم بهش اضافه شده

خانم هایی که تو این تاپیک هستید میشه بگید دکتر غدد رفتید واسه مشکلتون یا دکتر زنان ؟؟؟

من متخصص پوست رفتم

2706