2737
2739
عنوان

دیشب یهو متوجه شدم

676 بازدید | 21 پست

دخترم رو کاغذ دیوار ی پذیرایی خط خطی کرده حروف انگلیسی نوشته،اونم قشنگگ با فشار مداد.ینی گریه م گرفته بود گفتم واای حالا من با اینا چکار کنم. برو پاک کنتو بیار. آورد هر چی پاک کردم  باز ردش موند حالا حین پاک کردن داشتم ناراحتی میکردم و غر میزدم اونم فقط گریه میکرد چون خیلی بهم وابسته است، گفتم تنبیهت دییگه پیش من نمیخابی گریش بیشتر شد.هیچی دیشب با بغض خابید منم تاا الان همش خاب پریشان دیدم. دیدم گمش کردم دارم دنبالش میگردم پیداش نمیکنم. لعنت به این روح ناآرام من.قبل خواب معمولا یه موسیقی آروم گوش میدم یا مینوازم که خواب راحت کنم. ☹

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکه رو امتحان کن

تربیت نادرست به این میگن! 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2728
۵/۵

کاغذ دیواری که مهم نیست اصلا و همه بچه ها در دوره ای این تجربه را داشتن .ولی ۵ ساله خیلی بزرگه برای پیش شما خوابیدن .بهتره اروم اروم جداش کنید 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
2738

توروخدا اذیتش نکن.من مادر نیستم و نمیدونم ولی براساس تجربه کاریم تو مدرسه بهت میگم..الان همه زندگیش تویی وقتی تو بهش پشت کنی خیلی حس بدی بهش دست میده.مطمین باش دیشب چقدر ترسیده و خواب بدی داشته.وقتی بزرگ میشن انقدر درگیر مشکلات میشن که بهتره تو این زمانی که با شماست بهترینها رو براش رقم بزنی.

فدای سرتون، تقریبا همه بچه ها از این کارا میکنن، تنبیهت زیاد از حد بود بنظرم.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم ممکنه نصف شب بیدار بشه بترسه روش تاثیر منفی بزاره وقتی دخترتون رو میشناسید این گزینه خوبی برای ...

وابستگیش منو بیچاره کرده. یه لحظه ازم چشم بر نمیداره

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
چیکار باید بکنم.شما بگو تربیت درست کدومه

عزیزدلم من فقط میدونم نادرسته چون تجربه مادر بد داشتن رو دارم..... 

حتما از روانشناس کودک کمک بگیرید تا بدونید رفتار درست در اینجور مواقع چیه

با توجه به روحیات خود کودک

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
۵/۵

اگه قرار بود جدا بخوابونیش بهتر بود تو شرایط بهتر اینکارو کنی نه وقتی یه کار غلطی کرده

دیگه به روی خودت نیار اطن موضوع رو فقط رفتارت عادی و مثل هرروزت باشه

بعد طبیعیه ما همه دعوا میکنیم بعد پشیمون میشیم بد خواب میشیم سرتا پا عذاب وجدان میشیم، یه مادری دیگه