2733
2734

ببخشید گلم

ذهنم درگیره ازن شعر عاشقانس یا نه؟

چه مبارک است این غم ک تو در دلم نهادی 

به غمت که هرگز این غم ندهم به هیچ شادی

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره دیگه اوج عاشقی هست

🙂💔ممنون

شوهرم برای شاگرد دخترش که فوت کرده بود گذاشته بود🙂😀

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝
خدا رحمتش کنه

خدا رحمت کنه

ولی حالم بده🥲🥲🥲

چه معنی میده اخه واس اون اینو بزاره؟

ببخشید گلم ذهنم درگیره ازن شعر عاشقانس یا نه؟ چه مبارک است این غم ک تو در دلم نهادی  ب ...

دلم گرفت، بستگی ب حال طرف داره  میتونه عاشقانه باشه میتونه به شدت غمگین از دوری عزیزت باشه

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
🙂💔ممنون شوهرم برای شاگرد دخترش که فوت کرده بود گذاشته بود🙂😀

اذیت نشدین خودتون؟ 🥲

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
دلم گرفت، بستگی ب حال طرف داره  میتونه عاشقانه باشه میتونهوب سدت غمگین

شوهرم واس شاگرد دخترش که فوت کرده بود گذاشته بود

😔😔😔😔

بخدا درمونده شدم یعنی عاشقش بوده؟

اذیت نشدین خودتون؟ 🥲

شدم میشم کی توجه میکنه؟

شدم میشم کی توجه میکنه؟

دل منم گرفت🥺💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
شوهرم واس شاگرد دخترش که فوت کرده بود گذاشته بود 😔😔😔😔 بخدا درمونده شدم یعنی عاشقش بوده؟

ن چرا باید ب مرده شک کنید؟

بعضی ادما واسه ادم عزیزن، ادم نمیتونه درک کنه مردنشون رو. فکر نمیکنم همسرتون عاشقش بوده باشه. 

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
🙂💔ممنون شوهرم برای شاگرد دخترش که فوت کرده بود گذاشته بود🙂😀

سلام خواهر من یه لحظه ذهنم ب سمت این رفت ک شما در مورد شوهر تون فکر منفی کنید . واسه همین خواستم بگم ک هر چیزی توی موقعیت های مختلف بازخورد های مختلفی داره درسته شعرش عارفانه هست ولی خب برای یک بنده آسمانی  گفته شد پس فکر خودتون رو درگیر نکنید🌹🌹

درضمن می‌بخشید ک دخالت کردم🫂

چیزی که از آن توست، تورا پیدا خواهد کرد.'✨️❤️'ما هُوَ لَکَ، سَوْفَ یَجِدْکَ:)
2706