2737
2734

مراعاتمو نمیکنه هولم میده از عمد موقع رانندگی یهو با سرعت میپیچه عصبانیتشو بهم نشون بده دستمو با شتاب میکشه و.......

خیلی نگران خودمم کمرمم یکم درد گرفته باز😭

شما میگید چیکار کنم من؟

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازش فاصله بگیر خوب 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2740
ازش فاصله بگیر خوب 

بابا من فاصله میگیرم مثلا امشب من پریودم بچمم جاییبود که میدونستم جاش خوب نیست گفتم بریم دنبال بچه دیر شده دیگه دستمو هی به زور میکشید (قصدش رابطه از پش...بود)و میگفت حالا بیا من میگفتم نه بریم و اون منو هی میکشید اینور اونور.....آخه زن پریود دیگه اذیت کردن دارخ

برو بمون خونه پدرت تا دوره نقاهت تموم شه  یه کاری نکنه دور از جون عیب کنه کمرت

آخرش که چی من تا آخر عمر باید مراعات کنم.کارا که این میکنه آدم سالمم فلج میشه

بابا من فاصله میگیرم مثلا امشب من پریودم بچمم جاییبود که میدونستم جاش خوب نیست گفتم بریم دنبال بچه د ...

ببخشیدا چقدر بی شرفه ... سلامتیت رو که ازت گرفته اینجوری هم رفتار میکنه .

اصلا دوران پریود نباید رابطه باشه

ببخشیدا چقدر بی شرفه ... سلامتیت رو که ازت گرفته اینجوری هم رفتار میکنه . اصلا دوران پریود نباید را ...

آره گیر بدکسی افتادم

وای خیلی مواظب باش به هر ترفندی شده باهاش فاصله رو رعایت کن هرجا اومد طرلت به یه بهانه ای پاشو برو دنبال کاری

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2706