2737
2734

سخت ترین چالش زندگیتون چیبوده که از پسش براومدین ؟ و الان دیگه کاملا حل شده؟ 

تو یه جمله بگین چطور حلش کردین.

این تاپیک محل تجمع افراد قوی و با اراده‌س. ما برای احساساتتون احترام قائلیم اما اینجا می‌خوام سراسر از انرژی میتوانم و مثبت بشه. پس از بیان مشکلات های ناتمام بگذرید.

خسیس نباشیم دو دقیقه وقتتونو بزارید. دور هم استفاده کنیم.🤝

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من چالش های زیادی داشتم تو زندگیم ببخشید الان یکم بار منفی وانرزیم‌کمتر...بعد از طلاق از شوهرم اولم بی پول بودم رفتم سرکار قوی بودم به تمام آرزوهام تو این هشت سال تقریبا رسیدم هرچیزی که تو دلم بود از بچگی ...ولی الان شوهر جدیدم یک دختر از خانم سابقش داره ومادرش که واقعا اونها رو جای حاش ترجیح میده بمن این یک چالش یک غم بزرگ تو دلمه موندم خدا چطور کمکم میکنه

من چالش های زیادی داشتم تو زندگیم ببخشید الان یکم بار منفی وانرزیم‌کمتر...بعد از طلاق از شوهرم اولم ...

شما قوی هستین

ان شاءالله این چالشو هم از پسش برمیایین

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
شما قوی هستین ان شاءالله این چالشو هم از پسش برمیایین

گاهی اوقات فکر میکنم فقط با مرگ من درست میشه این مشکل چون شوهرم از دخترش ومادر نمی‌گذره ولی ازمن به راحتی میگذره شرایط طلاقم ندارم یک دختر هشت ماهه دارم ...مثله شمع دارم آب میشم از این شرایط ...

به نام خدا 😁تو یه خانواده پسر دوست به دنیا اومدم سن ۱۶ سالگی ازدواج کردم، وارد یه خانواده دختر دوست شدم که پسرشون هیییچ اهمیتی براشون نداشت،و با وجود اوضاع مالی خوب هییچ کمکی به ما نکردن

با وجود مخالفت ها و دعواهای  شوهرم درس خوندم، الان دکتری دارم و شاغلم. دستم تو جیب خودمه و استقلال مالی دارم، این به نظرم بزرگترین دستاوردم بود.شاید برای بقیه عادی باشه ولی برای من که  بین دشمنام( اولیش مادرم که بسیااار به من حسودی میکرد) و خانواده شوهرم که سعی میکردن تحقیرم کنم  تونستم سری بین سرها درارم.و از همه شون همه جوره بزنم جلو

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

بیماریه پسرم

نه کنارنیومدم امتحان بزرگی کرد خدامنو، منم رد شدم،درواقع کافر شدم، دیگه هیچی معنی نمیده برام،هرچقدرم روزامو به خوبی بگزرونم میدونم تهشو که نابودیه، این دنیا و روزهاش برای من زهر شد 

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2706