2733
2734

من جدا شدم ۳۴سالما با یه اقای ۳۴ساله همسن خودم دوست شدم‌اونم جدا شده 

خیلی برام هزینه کرده این مدت کادوی تولد گرون و  ولنتاین کلی خرید عید لباس لوازم‌ارایشی‌‌بهداشتی و...

حالا تولدشه من برای اولین باربراش یه ساعت۵ تومنی گرفتم ولی دوستام میکن اشتباه کردی نباید میگرفتی رودار میشه ارزش ندارن مردا 

نمیدونم هنوزم ندادم بهش

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

۵ تومن زیاد بود به نظرم البته دوست منم که دختره واسه دوست پسرش ۵ تومن ساعت گرفته که اونم به نظرم اشتباه 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم بستگي ب خودت داره ولي اينقدر هزينه كردن واسه يه مرد اونم تو دوران دوستي فكر كنم جالب نيست

دیگه خریدم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2728

دوستات حرف الکی میزنن دیگه

ینی چی ارزش ندارن مردا:/

اصن کاری ندارم با طرف چقد صمیمی باشی ولی چه دلیلی داره اون برا تو چیزی بخره بعد تو چیزی که خریدیو ندی بهش بخاطر حرف اونا

اگه اون اینقدر مرد لارج و دست و دلبازیه و اییین همه خرجت کرده، چه اشکال داره ساعت گرون براش خریده باشی؟؟ 

از کجا معلوم دوستات از سر حسادت این حرفو نمیزنن؟؟ 

من نظرم اینه که کارِت اشتباه نبوده

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم