2737
2739

سلام خانما امروز از یه سایت دولتی ۱۲تا صیغه شوهرم پیداکردم ۲سال تمام ادیتم می‌کرد بهم محل نمیداد آنقدر حالم خرابه گریه می‌کنم خانوادم شهرستانن مامانم میگه با بچه ها بیا سرش شکایت کن دوتا بچه دارم یه دونه آش پسره ۷سالش یه دونه آش دختره ۵سالش میترسم پسرمو ازم بگیره برادرش خیلی پولداره ولی بلیط گرفتم برم فردا هر کاریم بکنه برنمیکردم شما بودین جای من چیکار میکردین طلاق میگرفتین یا به خاطره بچه ها می موندین و یه سوال که میتونم سرش شکایت کنم یانه میخوام مهریه امم بزارم اجرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم یه مفقدارراروم باش

شما بخاطر خیانت می خوای تز همسرت جدا بشی

حضانت بچه هارم می خوای

و نفقه خودت و بچه ها

شما مدرک کافی برای  محکوم کردن همسرت نداری

و اینجوری خیلی اذیت می شی

بعنوان مسافرت یه مدتی برو خونه مادرت

ولی فعلا اقددام نکن

باید برگردی و بعد با قدرت و مدرک بری جلو

این نیز بگذرد
آنقدر بهم خیانت کرده حالم ازش بهم میخوره فقط میخوام برم 

عزیز دلم زن به راحتی نمیتونه طلاق بگیره ،خیلی اذیت میکنن 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
سلام عزیزم یه مفقدارراروم باش شما بخاطر خیانت می خوای تز همسرت جدا بشی حضانت بچه هارم می خوای و ن ...

اتفاقا منم به همین فکر می‌کنم برم چند ماه برنمیکردم یا خودش بگه اشتباه کردم یا میره دادخواست میده 

از این ناراحتم که من چیکار کردم مکه من چم بود زشت بودم هیگل نداشتم چرا رفته صیغه مبکرده 

تو هیچی کم نداشتی ،اون آدم ذاتش مشکل داره 

زیباترین زن ها هم بهشون خیانت شده پس به زشتی و زیبایی زن نیست ، این آدم ها ذاتاً کثیفن

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

اصلا نزار نزدیکت بشه ویروس تناسلی میگیری حالم بهم خورد

سلامممم !! بعد از پنج بار تعلیقی من دوباره با گردنی دراز تر اینجام🤗😂😂نی نی یار چون عزیزت تعلیق نکن😕😶‍🌫️😶‍🌫️
آنقدر بهم خیانت کرده حالم ازش بهم میخوره فقط میخوام برم 

اول اسم طلاق نیار با شناسنامه و سند ازدواج بدون اینکه بفهمه برو محضری که عقد کردی درخواست مهریه بده خودشون راهنمایی میکنن بزار مهریتو بگیری بعد مدارک خیانتشو رو کم

حتما باید با مدرک اثبات کنی یا شاهد داشته باشی که خیانت کرده 

قاضی رو حدسیات یا چیزای بدون سند ک مدرک قانونی رای نمیده 

بچه ها هم طبق قانون دختر تا دوسال میتونه پیشتون باشه پسر رو هم میتونه بگیره 

مهریه رو هم میتونین اجرا بزارین 

از اول وکیل بگیرین بدون مشورت با وکیل هم کاری نکنید 

انشاالله حل میشه 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2706