2733
2734
عنوان

تجربه اتون از کراتین مو رو بگید

268 بازدید | 46 پست

من موهام تا سر شونم هست خیلی هم کم پشتن قاب دارن موج موجی میشن میرن بالا 

حالا بنظرتون کراتین کنم پروتئین تراپی کنم چیکار کنم میخوام ظاهر زیبایی داشته باشن والا موند تو دلم منم مثل این دخترا موهای لخت شلاقی داشته باشم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پروتئین میکنم ولی خب موهای من پرپشته

پروتئین تراپی لخت و شلاقی هم میکنه؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2740

والا من پروتینه انجام دادم

نزدیگ 5تومنم پیاده ام کرد ولی بعد یه مدت  موهام شروع به ریزش کرد و الانم همون حالت قبلیه در کل ماندگاری نداره و6ماه بعدش باید ترمیم بزنی

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
عقل داشته باشی طرف کراتین نمیری  موهات میریزه بعذش

نصف ملت موهاشون کراتین شده است همه بی عقلن

پروتئین تراپی لخت و شلاقی هم میکنه؟

من چند وقت پیش کراتین کردم

آرایشگر بهم گفتش پروتئین تراپی یه لختی کمی به مو میده و شلاقی نمیکنه

برای لختی زیاد و شلاقی شدن باید کراتین کرد

از این زندگی خستم...
هر کی انجام داده ریزش گرفته

اره منم خیلیا رو شنیدم ریزش گرفتن

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
۴سال ک کراتین میکنم. خیلی راضیم.ریزشش فرقی با حالت عهدی نکرده. فقط مدت زمان مرتب بودن زیاد و آماده ...

وایی خوشبحالت پس چطور میگن مشت مشت مو میریزه

2706