2737
2734
عنوان

شفای بیمار

93 بازدید | 12 پست

یه خواهر دارم همه دنیامه . دوستمه یارمه همدممه .بدون اون میمیرم . همیشه پشتم بوده و کمکم کرده . هممون اونو مادر خودمون میدونیم سه سال ازم بزرگتره و مثل مادر بوده برام تا خواهر . از بس مهربونه و بخشنده هرچی بگم از خوبیهاش کم گفتم .

یه ساعت پیش یهو توخونه قش کرده و بردنش دکتر سریع عملش کردن والان تو کماست 😭😭

تورو خدا واسه سلامتی خواهرم لیلا یه صلوات بفرستید و ذکر یا شافی بخونید براش . 

بدون لیلا خانوادم میمیره .😭😭😭😭 چکارکنم آخه. 

چرا یهو اینجوری شد ؟

یا فاطمه زهرا به حق حضرت زینب قسمت میدم خواهرم زودی حالش خوب بشه 🤲

خدا جونم                                                           دمت گرم   

درکت میکنم خواهر منم مریضه و جوابش کردن واسه‌ش دعا کنید اسمش فاطمه است

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش به خدا توکل کن.یک ماه پیش منم حال تورو داشتم شوهر عزیزم و داشتم از دست میدادم خدا بهم رحم کرد. الان پاشو ذکر مقاتل بن سلیمان رو بخون.رد خور نداره. من دعا خوندم برای خواهرت بحق امام حسین خوب میشه.

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
2731
نگران نباش به خدا توکل کن.یک ماه پیش منم حال تورو داشتم شوهر عزیزم و داشتم از دست میدادم خدا بهم رحم ...

خیلی ممنونم ان شاا... که حالش خوب میشه 

سلام خواهرتون ازکما بیرون اومدن؟تشخیصشون چی بود که عمل کردن؟

اره خدارو صدهزارمرتبه شکرش . خواهرم چندوقت پیشش بچه سقط کرده بود . نگو دوقلو بارداربوده و یکی از قل ها خارج رحمی بوده و تو لوله فالوپ رشد کرده بوده و اونجا باعث عفونت و خونریزی شدید و پارگی لوله فالوپ شده بوده . جالبه هیچ علائمی هم نداشته انگار و فکرمیکرده پریوده و ایندفعه خونریزیش زیاده فقط و دکتر احمقش هم تشخیص نداده بوده و بی اهمیت بوده . عملش کردن و عامل عفونت و خارج کردن . وقتی رسوندیمش بیمارستان ۷۰ درصد خونش رو از دست داده بود و ازحال رفته بود وانتقال دادنش به یه بیمارستان دیگه. حتی پرستارهای اونجا تعجب کرده بودن که چطور زنده مونده با اون حجم از خونریزی داخلی که داشته  . فقط خواست خدا بود که لیلا رو بهمون برگردوند . خدارو صدهزاز مرتبه شکرش .

2738
اره خدارو صدهزارمرتبه شکرش . خواهرم چندوقت پیشش بچه سقط کرده بود . نگو دوقلو بارداربوده و یکی از قل ...

خداروهزاران بار شکر 

احمقها بعد سقط سونو نکردن ؟ من باشم میرم دکترشو جرمیدم

خداروهزاران بار شکر  احمقها بعد سقط سونو نکردن ؟ من باشم میرم دکترشو جرمیدم

دکترش تو همون بیمارستان بود وقتی فهمیده بودن کارخودشون بوده همه مدارک سونو و ازمایشگاه و از دامادمون گرفته بودن و هرچی گفتیم بهمون برنگردوندن از ترسشون چون فهمیده بودن کاملا مقصر بودن . بخدا واگذارشون کردیم خواهرم یکم از روده و یکی از تخمداناشو خارج کردن . اگر نگاه خدا به مظلومیت خواهرم نبود خدا میدونه چه بلایی سر خانوادم و بچه های خواهرم میومد . فقط از خدا مچکرم .

دکترش تو همون بیمارستان بود وقتی فهمیده بودن کارخودشون بوده همه مدارک سونو و ازمایشگاه و از دامادمون ...

نباید میدادید همین وضع خواهرتون خودش مدرکه سونوی قبل و نمیخواد ازهمون بیمارستان و ریاست شکایت کنید مجبورن جواب بدن