2737
2734

دخترم کلاس اوله از پارسال توی هرچی مسابقه بود چه هوش چه نقاشی چه رنگ آمیزی چه ورزش و... همیشه زنگ میزدن میگفتن دخترتون نفر اول شده

حالا چندروز پیش بخاطر نیمه شعبان مدرسشون مسابقه نقاشی گذاشته بود دختر عمه اش هم خونمون بود با خودش بردش توی مسابقه حالا امروز خواهرشوهرم زنگ زد گفت بهمون زنگ زدن دخترت برنده شده برو جایزه اش رو برام بگیر 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب قرار نی همیشه برنده شه

اینجور رفتار باعث میشه دخترتون کمالگرا بار بیاد

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

خب ؟ مبارکش باشه 

این کمال گرایی ها بذارید کنار بار رو دوش فرزندتون نذارید همیشه دست بالا دست زیاده و باید ی جای زندگی متوجه بشه همیشه برنده نیست هرچند که شایسته باشه 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738

بابا سخت نگیرید به بچه ها

از مسابقه و رقابت زده اشون نکنید

اتفاقا همین درس زندگیه

قرار نیست ما همیشه موفق بشیم بعضی وقتا شکست خوردن خودش میشه تجربه ای برای یه موفقیت بزرگ

ادمی که موفقه کلیییی اشتباه کرده در اصل همون اشتباهات اونو ساخته و باعث رشدش شده

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

بهش یاد بده فقط ازون لحظه لذت ببره به برد و باخت توجه نکنه

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

حالا واکنش دخترم

اصلااااا نمیتونه و براش خیلی غیر قابل درکه که کسی دیگه برنده شده اونم دختر عمه اش همش عصبی نشسته میگه ایکاش نمیبردمش باهام همش تقصیر منه که اونو بردم باهام که نمیبردمش من برنده میشدم کلی باهاش صحبت میکنم ولی یه بغض و خشمی داره که نگو😐

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
بهش یاد بده فقط ازون لحظه لذت ببره به برد و باخت توجه نکنه

و تلاش کن و لذت ببررر و برای همه خوب بخواه👌🏻

نتیجه دیگه دست ما نیست

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
2706