2752
2734
عنوان

رفتم دکتر عاشق دستیارش شدم

322 بازدید | 30 پست

عاشق یه پسره شدم خیلی ادم خوبیه ولی غریبست رفته بودم دکتر بعد این دستیار دکتر بود خیلییییی با من مهربون و دلسوز رفتار کرد منم واقعا ازش خوشم اومد ولی اون روز من بشدت هپلی و بهم ریخته بودم .... احساس کردم اونم از من خوشش اومد ولی روش نشد بنده خدا بنظرتون چجوری باهاش اوکی شم طوری که بد نباشه؟؟؟؟

اون با همه مریضها مهربون رفتار میکنه بیخودی فاز برندار

این جزئی از کارشونه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
افاقا  برعکس بهش تمام مدت توجه کردم به کسی محل نمیزاشت ولی عین پروانه دور من بود

😁

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706