2752
2734

امروز صبح به اولین کسی که خبر بارداریشو داد من بودم خیلی خوشحالم تو اولین ماه اقدام باردار شد خداروشکر خیلی بچه دوست داشت ولی اقدام نکرده بود یکی از کسایی که مهر مادر شدن رو تو دل منم زنده کرد این بود من ماه قبل تو همین روزا خبر بارداریمو اولین بار به اون گفتم و اصلا باور مون نمیشد این ماه اون حامله بشه 

اولین روز آخرین پریودی من ۴ دی و اولین روز آخرین پریودی دوستم پنج بهمن 

یه چیز دیگم که برامون جالب بود اینه که من بیست روز از اون بزرگترم و بچها مونم تقریباً یه ماه تفاوت سنیشون میشه 😍  برا هر دومون دعا کنین بچها مون سالم به دنیا بیاد منم دعا میکنم دامن همه منتظرا سبز بشه از وقتی فهمیدم حاملم همش دعا میکردم این ماه باردار بشه قبلشم هر وقت برا خودم دعا میکردم برا اونم دعا میکردم الآنم برا بچه های هر دومون اینم بگم از هم دوریم ونتونستیم وقتی خبر بارداریمون رو به هم دادیم همو بفل کنیم🥲 ولی خیلی خوشحالم براش البته بجز دوستی اون دختر داییمم هس😊 همینطور همکلاسی و دوست بچگی

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد این اصلا نمیتونه چیزیو تو دلش نگه داره امروز به همه گفته باردارم و پرسیدم واکنششون چی بوده گفت رفتم گفتم بهم تبریک بگین حاملم بعد شوهرش جیغ می‌کشیده خواهر شوهر بزرگش رفته اون کوچیکه رو میزدم تو خواب پاشو داری عمه میشی😂🥲 وقتی برام تعریف کرد اشکم در اومد و خیلی احساساتی شدم🥺🥲 واقعا از ته قلبم خوشحال شدم و از خوشحالی گریه مردم

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...