2733
2734

٢١ سالمه زير بغلم غده زده هي بزرگ و كوچيك ميشه رفتم دكتر گفتش لنفاوي هستش يك كپسول چرك خشك كن بهم داده فقط گوگل سرچ كردم زده احتمالا سرطان و اين چيزا هيتش ك لنفاوي داره وظيفشو در برابر اون انجام ميده زير بغلم بعضي وقتا شديد درد ميكنه اولين بازه اينجوري شدم

ميخوام بدونم كسي تاخالا تجربشو داشته خوب شده؟چيز مهمي هستش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من غددلنفاوی گردنم ورم کرد. درد نداشت. چرک خشک‌کن خوردم خوب شد

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2728

تو گوگل ک اصلا هیچی نخون که همش میگ سرطان.

من تقریبا ۱۵ سال پماد زینک اکساید میزدم ب زیر بغلم،یبار اونجوری بادکرد درد میکرد،دکتر گفت دیگ پمادنزن،چرک خشک کن داد،خوب شدم.حتی مامم نمیزنم از ترسم

غده لنفاوی رو هممممممه ی آدما دارن 

اگه نداشتن میمردن 

اینکه ورم کرده یعنی عفونت کرده که با همون انتی بیوتیک ها خوب میشه 

فقط داروهاتو تا دوز آخر و سروقت بخور 

بعد هم اگر زینک اکساید یا چیز دیگه ای به زیر بغلت میزدی دیگه نزن 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
رفتی دکتر چرک خشک کن داده ینی چیزی نیس دکتر و قبول نداری بعد نظر نی نی سایتیا رو قبول داری

نه اخه دكتر اصلا دقيق نگاه نكرد ي نگاه سر سري كرد 

دكترو قبول دارم ولي ميخواستم تجربه بقيه رو هم بدونم يكم ترسم بريزه

2738
شاید اون ناحیه رو تحریک کردی که اینجوری شده بهتره دستکاری نکنی و دارو رو مصرف کنی حتما خوب میشه من ...

اره اول اندازه نگين بود فكر كردم جوش زير پوستيه فشارش دادم بعد ي مدت ديدم يهو اندازه انگور شده و خيلي درد ميكرذ يرا همين ترسيدم چرك خشك كن هم يك هفتس هنوز جواب نداده

من غدد لنفاوی زیر چونه ام جای گلو اینا ورم میکرد هی خودش کم کم خوب شد 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

کیست سینه نداری احتمالا؟ 

مال منم اینجوری شده بود ..البته من کیست داشتم نمیدونستم و فیتواستروژن خورده بودم..استروژن ک بالا رفته بود کیست درد میکرد سینه هام متورم شده بود..و لنف هم فعال