2733
2734

بچها 

توروخدا فقط مسخره نکنید😔خیلی تو دلم غمه

نزدیک سی سالمه

گفتم‌حتما خدا نگام‌کرده بالاخره ی ادم‌خوب اومد تو رندگبم

با اصرار خودش شروع ب چت کردن

البته داداش دوستمه بارها همدیگرو‌دیده بودبم و‌همو میشناختیم‌و‌من از قبل دوسش داشتم

خیلی باخانواده و پسر سالمیه

ی هفته ایی چت کردیم‌و من رو ابرا بودم😭😭😭😭

بعد از ی هفته سرد شد

ازش پرسیدم‌چیزی شده

گفت من شرایط شروع رابطه جدی رو‌ندارم

ولی همچنان دوستیم😭

خیلی محترمانه خداحافظی کردیم

یجور نوشتی من گفتم یکساله دوستین گفته قصدم جدی نیست اخه  تو یه هفته حس کردی خدا نگاهت کرده؟؟؟ چی بگم

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صفر درصد . بگیر بندازش دور. سی سال هم زیاد نیس خودتو سن بالا ندون. در حین اینکه کار و زندگی تو می‌کنی دنبال کیس بگیر هم باش . پیدا نکردی هم مهم نیس. به خودت بگو وضعیت تو که الان مجردی از زندگی حداقل چهل پنجاه درصد متاهل ها بهتره

انشالله ۱۲۰ ساله بشی. 

شما که خودت عاقلی نیازی به نوشتن ما نیست، ولی ایشون اگر میخواست در بارت جدی بود. 

شما تو سنی هستی نیاز به دوست مداری، بیشتر از هر چیزی نیاز به تشکیل خانواده و داشتن یه شغل و به سقف بالا سرت داری.

پس این توجه و انرژی و عاطفه خودت رو برای کسی بذار که اونم به همین اندازه دلش میخواد با تو تشکیل خانواده بده. اگر خدایی نکرده تو دام این اشتباهات بیافتی فرصت اندکی برای جبران داری. در حالی وقت پر کنی بقیه میشی که داری وقت خودت رو از دست میدی. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

دید قصدت از رابطه ازدواجه در رفته 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
خدا بهم نگاه کرد چیه ب کار و زندگیت برس هرپسری نگات کرد ینی خوشبختی؟

من کفتم هر پسری؟

گفتم از قبل میشناختمش خودشو خانوادشو

میدونم ادمای خوبی هستن و‌پسز سالمی هشت

من الان گفتم هر پسری؟؟؟