2737
2734

دیروزم اصلا روز خوبی نبود

صبح دیر بیدار شده بودم و نیومدم دانشگاه 

از اون طرف برای بقیه ی روزم یه برنامه ی فشرده ریختم و اصلا بهش عمل نکردم 

دیگه اخر شب یه قسمت فیلم دیدم (برای تمرین listening)  و یه کتابی که خیلی وقت بود پیشم بود رو شروع کردم و کمی خوندم و خواستم بخوابم

قسمت بدش اینجاست که گفتم کمی برم اینستا و حدود دو ساعت توی اکسپلورر اینستا بودم و بعد خوابیدم حدود سه بود که خوابیدم 

صبح هم با زنگ شش بیدار شدم اما گفتم سرده الان برم و ساعت هشت بیدار شدم و حدود ده و نیم رسیدم دانشگاه 

الان از اینکه اینطوری وقتمو تلف میکنممممم خیلییییی ناراحتم، شما چطور از وقتتون بهتر استفاده میکنین؟

عزیزم تو این سن همه اینطورن میخواندابر قهرمان باشن،نمیگم از وقتت خوب استفاده نکن ولی حرص نخور ترو خدا لذت ببر از همین لش کردنا،یکم سنت بره بالاتر حسرت این روزا رو میخوری،نمیدونم دانشجوی چه رشته ایی هستی ولی تنها خدمتی که به خودت مبکنی  رو زبان کار کن خیلی بعدا به کارت میاد،بقیه رو بگذرون فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو این سن همه اینطورن میخواندابر قهرمان باشن،نمیگم از وقتت خوب استفاده نکن ولی حرص نخور ترو خد ...

عزیزدلم دانشجوی دکتری یه رشته ی مهندسی هستم 

جونم اما بخاطر شرایطم باید زودتر از رساله م دفاع کنم و کارم هم باید خوب باشه تا بتونم استاد بشم

بخاطر این عجله دارم که تا قبل عروسی کارای سخت پروژه م تموم شده باشن چون بعد عروسی فکر نمیکنم بتونم اصلا تمرکز کنم و اون موقع واقعا درگیر کار خونه و اعصاب خوردی های بعد ازدواج میشم

2731
عزیزدلم دانشجوی دکتری یه رشته ی مهندسی هستم  جونم اما بخاطر شرایطم باید زودتر از رساله م دفاع ...

خب دیگه پس به اندازه کافی بزرگ شدی ،والله من تو دوران ارشد خیلی درس میخوندم و برا پایان نامه استرس کشیدم الان بعد چند سال میگم کاش کمتر حرص میخوردم،با آرامش کارات و انجام بده انشالله موفق باشی