2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه خدا بخاد ۵ تاشم میگیره و اگه نخاد هیچ کدوم😔

من یه بچه دارم.برای دومی به مشکل خوردم.حالا اگه دوتا فولیکول بالغ بود میگفتم یکیش میگیره یکیش پوچ و به خودم دلداری میدادم اما حس می کنم دکتر تو دارو دادن زیاده روی کرد.بار قبل که نگرفت دوتا داشتم

من یه بچه دارم.برای دومی به مشکل خوردم.حالا اگه دوتا فولیکول بالغ بود میگفتم یکیش میگیره یکیش پوچ و ...

ایشالا ک خیره

اما چندروز پیش یک کلیپ تو اینستا دیدم هر ۴تایی ک گذاشته بودن گرفته بود😂جالب بود.خانومه هم خیلی خوشحال بود!

مرد خوب هم ،مگه هست؟؟؟
2738
چی خوردی مگه  ؟ والا من با شبی دوتا لتروزول و امپول هم همش دوتا داشتم

از روز سوم دوتا لتروزول یه دونه کلومیفن ۵تا سینال اف. اولش سه تا سینال بود کم رشد کرده بودن دوتا دیگه اضافه کرد

من قرص و امپول استفاده کردم دوتا داشتم دوقلو شد😄

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱