2752
2734

اوایله فروردین زایمانمه میخوام از همون اول کنار شیر خودم شیر خشک هم شروع کنم ،بالاخره نفهمیدم بین این دوتا شیر خشک برای شروع کدوم بهتره نظرات خیلی متفاوته😕کدومو شروع کنم که سینه خودمم پس نزنه

عاشق زندگی با همه اتفاقای خوب و بدش🥰امید،عشق و ایمان اساس زندگی منه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

البته هر چقدرم سعی کنی اگه شیر خشک بدی بازم بعد یک مدت سینه ات رو ول میکنه....من با تمام زحماتم چون شیر خشک میدادم بعد هشت ماه سینه ام رو ول کرد

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
آپتامیل بهتره عزیزم.  نان یبوست میاره. اما فکر نکنم بدون کد ملی بهت شیر خشک بدن‌ و اینکه با ...

با قطره چکون که خیلی سخته عزیزم ،تو گلوش نمیپره؟بعد شب و نصف شب بیدار بشه چطوری با قطره چکون بهش بدم

عاشق زندگی با همه اتفاقای خوب و بدش🥰امید،عشق و ایمان اساس زندگی منه
با قطره چکون که خیلی سخته عزیزم ،تو گلوش نمیپره؟بعد شب و نصف شب بیدار بشه چطوری با قطره چکون بهش بدم

اگر میخای کلا شیرخشک بخوره که با شیشه بهش بده

دکتر براون عالیه ضد نفخ هست

اما اگر میخای به عنوان کمک بهش شیر خشک بدی تا شیر خودت کامل بیاد و زردی نگیره  وقتی سینه ت داخل دهنش هست به همراهت بگو آروم چند قطره با قطره چکون بریزه تو دهنش از کنار سینه ت.

که در حین که داره سینه تو میک میزنه شیر خشک هم بخوره