2733
2734
عنوان

ساعت شام دادن در مهمانی

515 بازدید | 29 پست

سلام وقتتون بخیر

چند وقت پیش مهمونی خونه‌ی یکی از اقوام نزدیک دعوت بودیم(فامیل خودمم بودن پس بدون با قصد ‌و قرض حرف نمیزنم) اینا مشروب میخوردن و مزه. ما هم اهلش نبودیم و چند نفر دیگه برای همین نخوردیم خوب مزه خور هم نبودیم.... اینا حسابی خورده بودن و سیر. ساعت یک‌ یک و نیم شام آوردن. برام یه سوالی پیش اومد. اونجا حدود پونزده نفر بودیم سه نفرشون میزبان و سه نفرم خانواده‌ی ما. من خیلی اذیت شده بودم چون ناهار نتونسته بودم بخورم همسرم از سرکار اومده بود و نتونسته بود ناهار بخوره(جدا جدا اومده بودیم). اون روز خیلی کار کرده بودیم و واقعا ساعت ۱۲ هم خیلی خسته بودیم هم گشنه و تازه راه طولانی ای هم تا خونه باید برمیگشتیم. میخوام بپرسم اگه شما بودید چی کار میکردید؟ اگه پامیشدیم ساعت ۱۲ و میرفتیم مهمونی بهم میخورد میزبان ناراحت میشد اما از طرفی ما هم خیلی بهمون برخورده بود و خوب نگران مسیر برگشتمون و خوب خستگی و...

میخوام بدونم شما بودید جای من چی کار میکردید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

اگر مهمونی ۱ بار بوده، میموندم تا صحبتی پیش‌ نیاد. و سختیش رو تحمل می‌کردم ولی دعوت بعدی یا دفعه‌ی بعد دیگه نمیرفتم مهمونیشون رو.

اگر رفت و آمد مداوم و عادی داشته باشم، روی تایم معمول خودم، خستگی و کار فردا رو بهانه میکردم و میرفتم.

.
من تا حالا جایی که مشروب باشه نرفتم مهمانی و نمیرم  ولی ۱ شب شام نمیداد بهتر بود باید زودتر بر ...

مزه همون خوراکی هایی ک با عرق مشروب میخورن تلخی دهنشون بره چیپس پفک ماست موسیر هرچی

❤ My love M❤💍

گناه بقیه چیه باید گشنگی بکشن که اونا عرق و مزه خوردن

خوب این بی صاحابی رو نمیخوردن نمیمردن که....

مهمون# حرمت# داره#  

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706