2733
2734
عنوان

ساعت شام دادن در مهمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همون مشروب خوردن کافی بود که اون مجلس رو ترک کنم‌،دیگه ساعت شام وبقیه قضایا اینقدر مهم نبود ،

متاسفانه این چیزا تو اقوام ما زیاده یا نباید کلا رفت و آمد کنم یا این شکلی. فقط چیزی که هست همیشه اینا که میخورن گند میزنن به شام یا دیر میارن یا میسوزونن. واقعا خیلی بیشعوری به نظرم صاحب مجلس در حدی بخوره که نفهمه چی کار میکنه

اگه با میزبان راحت بودم بهش میگفتم شرایطو و یه چی میکشیدم میخوردم در حد رفع گرسنگی برا شوهرمم میبرد ...

درسته واقعیتش من یکم گذاشتم به شعور میزبان تا ببینم چی کار میکنن تا تصمیم بگیرم برای سری های بعد که اگه مثلا پدرم گفت چرا نمیای بگم فلان دلیل

گناه بقیه چیه باید گشنگی بکشن که اونا عرق و مزه خوردن خوب این بی صاحابی رو نمیخوردن نمیمردن که.... ...

دقیقا مسئله ی منم همینه بخدا باز اگه فقط من و همسرم و خواهرم نمیخوردیم میگفتیم ما مشکل داریم. از خانم صاحبخونه و چندتا خانم دیگه هیچی نخوردن

اگر مهمونی ۱ بار بوده، میموندم تا صحبتی پیش‌ نیاد. و سختیش رو تحمل می‌کردم ولی دعوت بعدی یا دفعه‌ی ب ...

دقیقا منم صبر کردم چون مهمونی بعد مدتها بود هیچی نگفتم. تاره یه چیز دیگه هم بود. خانم خونه کیک درست کرده بود دو نفر دیگه هم شیرینی خریده بودن ما هم تارت گرفته بودیم. سری به سری شیرینی های مختلف رو میاوردن و میگرد‌نن منم علنا و به شوخی چندبار گفتم پس کی شیرینی من و میارید؟ بعد چند بار گفتن و‌وقتی خانم به شوخی کیکش‌و آورد نشون همه داد منم گفتم بیارید برای منم خوب . آوردن حالت مسخره بازی نشون دادن و گذاشتن توی یخچال و رفتن

2706