2733
2734
عنوان

سرم ویتامین سی

79 بازدید | 7 پست

از سرم ویتامین سی نتیجه گرفتین ؟ عوارض داره؟؟

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
عزیزم من مشاور پوست و مو هستم میشه بپرسم فقط سرم رو استفاده کردین

استفاده نکردم هنوز دارم سوال میکنم آخه میترسم یدونه بند زدم مث سگ پشیمون شدم 

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استفاده نکردم هنوز دارم سوال میکنم آخه میترسم یدونه بند زدم مث سگ پشیمون شدم 

خانومی سرم رو ی دفعه تنها به صورتت بزنی پوستت تغییر نمیکنه و تاثیریم نداره باید ریل های اولیه رو انجام بدی تا برسه به مرحله اخر سرم ها

2728
خانومی سرم رو ی دفعه تنها به صورتت بزنی پوستت تغییر نمیکنه و تاثیریم نداره باید ریل های اولیه رو انج ...

الان من به صورتم دست نزنم اون قرمزی جوشا واسه خودش میره؟

پوستتون چربه؟اگه اره باید ریل جوش رو استفاده کنی تا جوشات درمان بشن بعدش پوستت تیره س؟

والا همیشه قبل پریود چن تا رو گونه در حالت عادی نمی زد صورتم جوش دوماه پیش بند زدم صورتم پر جوش شد رفتم دکتر پماد اینا داد اون جوشا رفتن جاشون موند

صورتم ی روز روشنه ی روز تیره😂

والا همیشه قبل پریود چن تا رو گونه در حالت عادی نمی زد صورتم جوش دوماه پیش بند زدم صورتم پر جوش شد ر ...

کلا عزیز هر انسانی باید روتین روزانه رو داشته باشه از مهم تریناشم

فوم یا ژل شستشوی صورت.

مرطوب کننده مناسب تیپ پوستیت

و از همه مهم تر ضد آفتاب 

پاکسازی بکن حتما 

2740