2733
2739

سلام سلام

دلم میخواد خاطره اولین روز کاراموزیم اینجا ثبت کنم

یه روز سرد اسفندماه اولین روزی بود که به عنوان دانشجو قرار بود کاراموزی من شروع بشه

وقتی فهمیدم اولین بخش کاراموزی اوژانسه دنیا بهم دادن و پر هیجان بودم برای دیدن کلی چالش 

شب قبل استرس و هیجان داشتم 

و بالاخره صبح شد با تمام محدودیت های که برای بیمارستان هست حاضر شدم و نیم ساعت زودتر راه افتادم

و بله تو رختکن حاضر شدم کارتم زدم به جیبم و راه افتادم طی راه با دوستام کلی فیلمو عکس گرفتیم

و بله فکر میکنید ادامه داره؟

خیر

روز اول کاراموزی در بخش هیچ مریضی اورژانس نیومد😄

و ما نوبت نوبتی روی هم پالس اکسیمتر و کاپ فشار تمرین کردیم😁

امیدوارم کاراموزی هفته بعد تو اتاق عمل هیجان انگیزتر باشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پرستاری؟؟؟

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
چه رشته ای میخونید

پیرا

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2738
ترم چندی

حالا ترم های اولم😅

امیدوارم همیشه بیکار باشین 

همیشه مریض های بد نمیان اورژانس 

گاهی اوقات خیره مثل تولد نوزاد

2706