2737
2739
عنوان

انفالوم کرد

263 بازدید | 42 پست

سلام بچها رورتون بخیر ,من با ی نفر مدتی داشتیم اشنا میشدیم همه چی خوب پیش میرفت تا ی دفعه رفتارش کاملا عوض شد منم بهس گفتم دلیل ات چیه گف ت زبونت درازه من دنبال دختر سر ب زیرم و .. بهانه منم گفتم میخوای بری؟ خوب برو چرا بهانه میاری بسلامتت.. همینقد صریح اونم رفت بعد اینستا همودداشتیم ولی دیگ حرف نمیزدیم همیشه استوری میذاش نگا میکردم حتی ی بار ت کلوزش بودم دو س بارم کامنت هامو زیر پستای دیگ ک گذاشته بودم لایک میکرد تا این ک ی بارم من استوری کتابخونم گذاشتم اولین نفر نگا کرد بعد تولدش بود استوری میذاش همش من نگاه میکردم ولی بدون ری اکشن تا این ک امشب اومدم دیدم انفالوم کرده 😂😐بعد ی استوری هم گذاشته دوستانی ک انفالوشون کردم دنبال دلیلش نباشین دلیلش ب خودم مربوطه😂چقد ی نفر میتونه بچه باشع ... ی بار میزاره ت کلوز ی بار لایک میکنه ی بارم اینطوری ..😂😂واکنشم چی باشه منم انفالو کنم یا بی توجه یا پیام چی؟ 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
2706