2733
2734

سلام دوستان 

بچه ها من خیلی وقت پیش یه دوست پ..سر داشتم واسم یه دستبند اونم  خودش درست کرده بود و داده بود ما تقریبا ۷ سال تموم کردیم ولی من نمیتونم اون دستبند بندازم اشغال بره 

واقعا یه بار خواستم بندازم دلم لرزید واقعا اون لحظه من فهمیدم دل لرزید یعنی چی 

جتی یه بار مامانم انداخته بود مثل دیوونه ها سطل آشغال گشتم و آخر اون دستبند پیدا کردم 

لطفا بگید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این کار کردم ولی بازممممم یه جوریییم

ببین وقتی بهت بگن بهش فکر نکن بدتر بهش فکر میکنی خب؟!

فقط بذارش کنار مثلا تو یه جعبه ای چیزی تو کمد شخصی خودت هروقتم دلت خواست برو ببینش 

کم کم از ذهنت میوفته

خب چه اصراری داری بندازیم بزارم داخل ی جعبه بزارم داخل کمدی جایی که نبینیش بفر دیگ یادت میره

یک سال این کار کردم یادم نمیره 

نمیدونم چیکارکنم اوقدر کلافم 

درست شاید چیزی خاصی نباشه  برای ۷ سال پیشه ولی....

ببین وقتی بهت بگن بهش فکر نکن بدتر بهش فکر میکنی خب؟! فقط بذارش کنار مثلا تو یه جعبه ای چیزی تو کمد ...

مرسی از راهنماییت گلم 

میشه یعنی روزی کامل یادم بره خیلی دلم براش میلرزه 

من با با کسایی بودم ولی این اصلا از ذهنم نمیره

هر وقت میبینمش دلم میلرزه باور میکنی یه چند بار بهم بی توجه کردی اومدم زار زدم گریه کردم

یک سال این کار کردم یادم نمیره  نمیدونم چیکارکنم اوقدر کلافم  درست شاید چیزی خاصی نباشه ...

یاست نمیره ولی بزارم داخل ی کمد ک بدونی جاش آمنه و کسی بهش دست نمیزنه 

#انسانیت
مرسی از راهنماییت گلم  میشه یعنی روزی کامل یادم بره خیلی دلم براش میلرزه  من با با کسایی ...

قوی باش اگه میخوای بیاد طرفت اصلن جلوش ضعف نشون نده یه جوری رفتار کن انگار وجود نداره