2752
2734

دوستای گلم ! بارداری ها هیچ وقت شبیه به هم نیست !

یکی شکمش توی ۹‌ماهگی مشخص نیست! یکی از دوماهگی مشخصه!

یکی مثل من سردرد داره بچش پسره ! یکی دختر ! نگید اره این علائمته صد فلانی !

دخترا بله میگن ویار معمولا بیشتر دارن مادرا تا پسرا ولی همینم ۱۰۰ درصد نیست !

توروخدا دمنوش و دارو تجویز نکنید برای هر بارداری !

یه وقتا یه چیزایی میخونم مخم سوت میکشه!

من الان به شخصه ریزش موی شدید دارم ! ولی ۷۰ درصد گفتن انقدر موهاشون خوب و پر شده بوده که کاش باز حامله بشن!

میری تاپیک میبینی نوشته ۷ تا دمنوش قاطی کنه خوب میشه دردت ! فلان دارو رو بخور خوب میشه فلان چیزت!

بعضی وقتا جز ضرر هیچی نیست !

یه سری چیزا بله اثبات شده اس و مرسوم و حتی دکترم میگه مورد نداره ولی شمایی که میای میگی عرق زنیان و عرق رازیانه بخور ! من خوردم بچم فلان سالشه! نمیگی اینا سقط میاره ! شاید مشکل پیش بیاره ! 

خلاصه یکم دقت کنید دوستان !

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پدرم دراومده ۳۰کیلو چاق شدم 

چاقی و لاغری ام بسته به بدنه

من خودم‌برخلافش لاغر شدم

و فعلا فکر نکنم وزنم تغییر خاصی کرده باشه شاید دو سه کیلو رفته باشم بالا

البته میگن وزن بالا بعد ۵ میاد تازه ...من فعلا منتظرم

اونم دکتر راهنمایی میکنه و ورزش و یوگا میده مناسب خود شما و قندتون رو چک میکنه اگر لازم بدونه اونم! شاید شما اصلا باید همین باشه وزنت .نظردکتر مهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
میگن‌دمنوش گل مغربی هعته های آخر خوبه؟؟

خدایی شوخیت گرفته دوست عزیز؟؟؟؟ نوشتم دمنوش رو بیخیال بشید ! دکتر باید تایید کنه! دگتر باید بگه

حتی حرف عطاری ام سند نیست ! میگی خوبه ؟؟؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق باشماست اما متاسفانه فکر میکنن سایت بارداری تیم پزشکیه هرمشکل جسمی دارن مطرحش میکنن معلومه هرکی ه ...

ببین منم مثلا برای سردرد میپرسم یا ببخشید بیرون روی شکم و چیزای عادی و پیش پا افتاده ! یا مثلا تب بچه اگر کمی بالا باشه یا میپرسن چیکار کنن و اینا 

ولی یه وقتا یه چیزا میبینم شاخ درمیارم ! به طرف ماه اول یه جا گفته بودن این دمنوشا رو بخور نطفه ات چندتا بشه و چندقلو بشی ! خداروشکر تاپیکش ترکید !

یا مثلاسدربخور ! یا فلان پودر ! بابا بعضی چیزا باعث سقط و مرگ میشه اخه !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی شوخیت گرفته دوست عزیز؟؟؟؟ نوشتم دمنوش رو بیخیال بشید ! دکتر باید تایید کنه! دگتر باید بگه حتی ...

حرف عطاری رو نگفتم

تو اکثر پیجای مامایی اینستا اینو دیدم

اگر دهر بر کسی وفادار بود علی (ع) سزاوار بود
حرف عطاری رو نگفتم تو اکثر پیجای مامایی اینستا اینو دیدم

من اطلاعی ندارم واقعا چی‌بگم؟

اگر دکترتون تایید میکنه که هیچ

استخر و پیاده روی میگن برای زایمان طبیعی خوبه و راحتش میکنه و حمام رفتن یک روز درمیان

اینا بی ضرر ترین چیزهایی که میشه انجام داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40