2752
2734
عنوان

منم مادر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر نکنم چون عدد بتا مال منم بالاتر بود ولی یه قلو هست

گفتم که به احتمال 

تو بتای بالا امکانش زیاده خصوصا برا استارتر 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه دقیق انجام بدی نتیجه صد در صدی میگیری . 

دوستم پسر داره من دختر اون تو بارداریش بیشتر انجام داد و دقیق تر .. دختر من هرجا میرم ازش عکس میگیرن میگن وای چقدر قشنگه .. ولی وقتی با پسر دوستم هست همه توجه ها به اونه از دختر من خیلی قشنگتره 

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور مثل رازیانه و....❌️❌️❤️

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده ❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی ....
غیبت ..تهمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشی

🟥 چون ❌️🟧❌️🟧❌️ سایت اشکال داره لینک آبی نشد روش نگه دارین بعد بزنین بازکردن

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10683214&slug=%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%93%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D8%A7&postId=321174568

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

مبارک باشه ان شاالله به سلامتی بغلش کنی از این به بعد نیمه شعبان برات احساس قشنگتری خواهد داشت .منم تولد حضرت معصومه س فهمیدم باردار شدم .از اون موقع تا الان که پسرم دانشجوئه تولد حضرت معصومه س احساس شادی بیشتری دارم 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
@mim_min   توام ایجولی خوشحال شودی🐣

من بیشتر ذوق کردمممممم🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

مبارک باشه استاتررر 

نمیشه چیزی رو به زور از کسی خواست؛ نمیشه کسی رو وادار به وفاداری کرد. هیچکس نمیتونه به کسی بگه: چون من دوستت دارم پس بمون، چون من دوستت دارم خیانت نکن، چون من دوستت دارم نرو، چون من دوستت دارم با بقیه حرف نزن، چون من دوستت دارم فلان‌جا نرو، با فلانی نگرد، فلان حرفو نزن. تو هیچوقت نمی‌تونی کسی رو مجبور به کاری بکنی! آدما به اندازه‌یِ علاقه‌شون به تو، وفاداریشونو ثابت می‌کنن. حتی اگه کسی رو زندانی کنی، وقتی که نخواد بمونه، نمی‌مونه. کسی که علاقه‌ش به تو واقعی نباشه بهت خیانت می‌کنه، بهت دروغ میگه، تو رو به یکی دیگه می‌فروشه، سعی به از دست دادنت داره، وقتی ازش دلخوری، جاتو با یکی دیگه پر می‌کنه، دلتنگی اذیتش نمی‌کنه و اصلا دلتنگت نمی‌شه؛ خلاصه کسی که نمی‌خوادت، دائماً دنبالِ از دست دادن و دور شدن از توئه. ولی کسی که دوستت داشته باشه، خوب میدونه باید چه کارایی رو انجام بده و نباید چه رفتارایی داشته باشه. اون هیچوقت نمیذاره کسی فکر کنه می‌تونه لحظه‌ای جایِ تو رو بگیره یا بتونه تو رو از یادش ببره. کسی که واقعا دوستت داشته باشه، بعدِ بحث و دعواها دنبالِ بیشتر دور شدن از تو نیست. اگر واقعا براش مهم باشی، سعی می‌کنه باهات ارتباط بگیره، باهات حرف بزنه، مشکلی که بینتون پیش اومده رو حل کنه و نذاره رابطه و رفاقتتون از بین بره. کسی که دوستت داشته باشه، نمیذاره تو دلگیر بمونی ازش، نمیذاره شب رو تا صبح با گریه بیدار بمونی و غمگین باشی. کسی که دوستت داشته باشه، میدونه که بحث و دعوا تو رابطه و بینِ دو نفر عادی‌ترین چیزه و بعدِ دعوا جایِ دوری و دنبالِ جایگزین رفتن، باید باهات حرف بزنه و مشکلاتو حل کنه. وقتی یکی دوستت داشته باشه، به هر قیمتی که شده تو رو کنارِ خودش نگه میداره و بقیه رو به تو ترجیح نمیده. دوست داشتنِ واقعی با یه بحث و دعوا از بین نمیره و فاصله نمی‌تونه دوست داشتنی که بینِ دو نفدر هست رو از بین ببره، بلکه اون سرِ دنیا هم که باشی، میاد و دستاتو می‌گیره و بهت میگه که هیچکس مثلِ تو براش با ارزش و دوست داشتنی نیست. دوست داشتنِ واقعی تو قلب‌ و روح‌ِ آدماست، که به این راحتی از بین نمیره و فراموش‌ نمیشه.